Fitness zararları nelerdir?

fitness zararı ya da baska biseyi varmidir

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bazı Hareketlerin yanlış uygulandığı zaman iskelet ve ve vücut üzerinde sakatlık riski bırakımı var dikkatli yapılması tavsiye edelir

0|0
    0|0
    • 3ay

protein tozları ya da l karnitin gibi yag yakıcı urnler kullanılmasa istediğin vucuda sahip olabilirmisin

• 3ay

Evet bol yumurta yoğurt süt baklagil ve pirinç tüketirsen yardımcı olur.

• 3ay

Tesekkurler 👍

En İyi Erkek Görüşü

• Vardır. Öncelikle fitness kas anatomisine aykırı. kısacası vücudumuzda esnek ve gergin kalması gereken kasları hantallaştırıyor,(örn. quadricesps) ve hantallaşan kaslar yüzünden vücuttaki denge ve kuvveti kaybediyoruz. Ayrıca bu sporda yapılan kaslar esneklik ve oksijeni çok az olduğu için kullanışsız ve az ömürlü oluyor. Squatta 80 kilo kaldırabilen insanların düz yolda zor yürümesinin sebebide bu elastikiyet eksikliği ve kasların düzensiz çalışmasıdır. Dahası da var, beslenme şekli yüzünden vücuda ihtiyacı olandan fazla protein yükleriz. hormonlarımız dengesizleşir, kalp düzenimiz bozulur, karaciğer hastalıkları yaşarız, denge kaybına uğrarız, fazlalık kas kütlesi yüzünden olur bunlar. En kısa açıklama ile homeostazi bozulur...

0|0
    0|1
    • 3ay

👍👍👍

• 3ay

Biyolojik terimleri çok şaçma bir şekilde kullandığında belli 80 kilo squat kaldırıp düz yolda düzgün yürüyemeyen insan nerede gördün? Squat kadar insan postürüne yararlı bir egzersiz yoktur ayrıca fitness nedir kısacası "sağlıklı ve form"da olmak kasların kısa ömürlü olmasını neye dayanarak söylüyorsun anlamıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• abartılı yaparsan zararlı

0|0
    0|0
    • 3ay

ne gibi

• 3ay

kendini ve kalbini yormak gibi. gösteriş için spor yapmayın sporu sevdiğiniz için yapın

• 3ay

Gösteris icin degil 6 senedir hentbol oynuyorum zaten severek yapıyorum ama fitness farklı bisey biraxda ona el atayim dedim

• Hareketleri doğru yaptığın sürece bir zararı olmaz

0|0
    0|0
  • cok yorulmak ve terlemek😂 baska birsey yok

0|0
    0|0
  • Fitness'ın zararı mı varmış ya 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zararı yok neden olsun ki kurallara uyarsan bilinçli bilgili yaparsan hiçbir zararı yok.

0|1
    0|0
  • yorgunluk o gun tek zarar

0|0
    0|0
  • he var ya

0|0
    0|0
  • hareketleri doğru yapmalısın kas yırtılması açısından

0|0
    0|0
Yükleniyor...