Fenerbahçe chedjou ya gsnin önerdiği paradan daha fazlasını önermiş ne düşünüyorsunuz?

fenerbahçe chedjou ya gsnin önerdiği paradan daha fazlasını önermiş ama gs ye daha sıcak bakıyomuş ne düşünüyorsunuz?ajassportun haberi fransız kaynağı.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçenin Kuruluş amacı Galatasaraya gol atmaktır,Galatasarayın kuruluş amacı ise Türk olmayan takımları yenmektir adamların vizyonu bu Fenerlilerin dediği şu Galatasarayı yenelim Şampiyon olmasakta olur keşke bizim ilgilendiğimiz oyunculara talip olmak yerine bizim hedeflediğimiz kupalara talip olsalarda lig biraz daha heyecanlı geçse Aziz Yıldırıma deseler Galatasarayı 3.lige düşürelim ama Fenerbahçeyide 2. lige düşürüleim desseler vallahi kabul eder

Bu arada transfere gelince Chedjou Alper gibi paragöz değildir adam bakar takımın başında kim var takımda hangi oyuncular var Aykut Kocamanla çalışmak isteyen futbolcunun aklından şüphe ederim

1|1
    0|2
    • hacı drogbada sneijder de stochta hamitte çoğu bize transfer olan futbolcuda aynı şeyi yaptılar yeter artık bir yöneticinin çıkıp buna dur demesi gerekiyo

• Drogba ve Sneijder akıllı Futbolculardır neticede dünya yıldızı bu iki futbolcu Stoch ve Alper ise aklı bir karış havada olan oyuncular sana şunu söyleyeyim Galatasaray Alperi çok istese 2 Milyon Euro daha fazla verip alırdı ama sende biliyorsinki Alper o kadar para etmez Fenerbahçe bizim ilgilendiğimiz oyunculara talip oluyor bazısını almak için bazısında fiyat yükseltmek için ama görüyoruzki sonunda kaybeden biz değil onlar oluyor

• yüreğine sağlık. iki takım arasında baya bir vizyon farkı var.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne yapsın Zavallılar. İşleri gücleri Galatasarayla uğrasmak.

0|0
    0|0
  • Sampiyonlugu kaçırdılar ya tranferde bize sardılar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gizli yapılmalı bu işler

0|0
    0|0
  • İsterse tüm futbolcuları alsın fenev farketmez korktukları sondan kurtulamayacaklar seneye de şampiyonluğu 4. yıldız ile süsleyeceğiz :)

0|0
    0|0
    • hacı şampiyon olmaktan bıktım ben farklı bişeyler yapmak istiyorum şöyle feneri kadıköyde yenelim ya da şampiyonlar ligini falan alalım

• Bence Fenerbahçe transfer yapmasını bilmiyor. Baktılar Galatasaray Wesley ve Didier ile ses getirdi,biz bunların transfer edecekleri adamları alırsak biz de ses getiririz falan sonra Ramazan Bayramı gelir el öper para alırım Yaşasın 30 Ağustos.

0|0
    0|0
  • gs ve fb aynı ülke takımı olduğu için trasferler normal olarak çakışıyor ve güçlü olan alıyor yoksa transfer işleri gizliden yürütülüyor.

0|0
    0|0
    • haklısında niye hep bizim başladığımız trasferlere atlıyosunuz hemde fazla para verip siz bjk ye de aynısını yaptınız kaç defa hep fener yapıyo dikkat ediyorum en fazla fener yapıyo bu olayı scout ekibiniz adam başka bulamıyo galiba

• casuslar var.

• çok fazla film izliyorsun

• yok gs transfgeri borsaya bildirsin biz öyle alalım :D

0|0
    0|0
  • chedjou avrupa kupası isteyen yabancı bir oyuncu ne işi var fb de isterse takımın yarısını onun üstüne yapsınlar

0|0
    0|0
  • ahahaha siz bizim scout ekibimizsiniz nani'yide alıcaz carlinhos'u da :D:D:D:D

0|1
    0|0
    • alın hacı napak.parayı veren öttürüyo düdüğü bizim ünal aysal türkiyenin en zenginlerinden 1 milyonu esirgemeyeydide alperi alaydık

• aykutun kafası çalışmıyor ki. İmparatorun transfer listesinden oyuncu araklama peşindeler.

0|0
    0|0
  • fb den herşey beklenir

Yönetim artık transferleri basına sızdırmamalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...