Şokdayım :( İlk bulusmayı niyetlerimiz ciddi olarak yaptık elimden tuttu eve gidince bu yüzden ayrıldı...

arkadaşlar 1 aydr ciddi niyetle biri ile konusuodum iyi anlaşıoduk.. buluşma günü geldi konuştuk türbeelre gittik dua ettik namaz kıldık...sonra benm elimden tutumak istedi tutuutu bende koluna girdim.. beni kız kulesinini karşısına götrdu denize bakarak ne kadar huzurlu olduğumuzu soledik herşey çok güzeldi .. eve gderken bile otobüsümün haraket etmesine kadar güneşin altında beni bekledi... yengesi ile 2 gün önce tanistracaktı.. tutuuttuğu eli bile bırakmayacağın soleyen kişi bir gün sesiz kaldıktan sonra ayrılmak istediğini söledi... ben dini kullanarak elini tutumuşum öpmüşüm.. yapmacık gelmişim.. temiz yolda ilerlemek istemiş benmle.. ben tesettrlu bir insanım nasıl böle bişey yapar ona güvendim nasıl bana bunu yapar :((

0|0
21|23

En İyi Kız Görüşü

• Uzun bir süre konuştuktan sonra muhabbetiniz iyiyse sağlam olduysa karşılıklı güven ve hoşlantı olduysa elele tutuşmak bence doğal bir şey, ama 1 ay kısa bir süre bence, açıkcası bu kadar samimi görünüpte daha sonrasında ayrılması senden istediği elektriği alamadığını gösteriyor sanki, elini tuttu fakat sonrasında seninle olamayacağını düşündü, inancı kuvvetli olduğu için onun sıkıntısı bastı nasıl elini tuttum diye, sana da böyle bir şey dedi yani seni bahane etti bence.. Her şeyin hayırlısı olsun inşallah boşver..

1|0
    0|0
    • aynnen öyle oldu bir aylık konusmamda birbirimizi yeternce tanıdık ısındık bir eksik olan görüşmemizdi..halbuki görsmede beni begendiğini güzeloldugumu sölemsti peki neden böle bişey söledi bende anlamadım

• İşte bu tür insanları bende anlamıyorum, hoşlanmadın mı ya da bir sorun mu var dürüstçe açık açık söyle, bu kadar yakın olupta o kadar güzel sözden sonra bu şekilde davranması hoş değil tabiki de, bayan olsun erkek olsun, bu konular yaralayıcı olabilir, o yüzden ne olursa olsun düşünceler dürüstçe güzelce ifade edilmeli..

Erkekler Ne Diyor 23

• Size ne yaptı o kısmı anlayamadım?

2|0
    0|0
    • ya benm elimden tuttu beni öptü.. kendi aklınca beni denemiş sanırım

• evet aynen öyle yaptı ve bir gün boyunca düşünmüş ki ben onun aradıgı kişi değilmişim...dini alet ederek bişeyler yapmaya çalısıomusum.. sözlermle yaptıklarım bir degilmiş...o kadar yanılgıya ugradım ki yanlıs düşünceleri ile canımı çok yaktı

• Takmayın canım bu kadar, kırk çeşit insan var. Size de deli olanı denk gelmiş bu seferlik.

• ortada bır sebep goremıyorum ya eksık parca var ya da sacmalamıs o

2|1
    0|0
    • 1 ay konustum kişiliğini 1 günde belli etti.. keske hiç konusmadan bulussa idim harcadıgım zaman acıorum ben

• sen hata yapmadın sakın oyle dusunme sen adam gıbı deger verdın guvendın ama o adam cıkmadı senın gunahın ne ama merak etme ılerleyen zamanlarda ıbre sana donecek rovansını alırsın ondan sıkma sen canını

• tesekkr ederim... destek verdiniz bana ...

• elinde bulaşıcı hastalık mı var niye elini tutunca kaçtı senden

1|0
    0|0
  • Ne çektin be bir sevgili yapıcam diye girmediğin site kalmadı

2|2
    0|1
  • Hoşlanmamıştır senden. 2. buluşma olsa anlarımda ilk buluşma sonuçta. Bir bahane ile savuşturmaya çalışmış.

0|0
    0|0
    • madem öyle neden begendiğini sölediben ona zorlamadım hiç bişeyi

• Umarım yanılıyorumdur. Yakında çıkar kokusu. Eğer gerçekten hoşlanmışsa bir şekilde senle yine irtibata geçecektir.

• beklemiorum ...umutlar beni çok yordu

• Dünya böyle abisi, ''Kimseye güvenmeyin, kimse göründüğü gibi değil diyorum ama suçlu yine ben oluyorum.'' Verilen cevap ise ''Bu kişi farklı'' alın size farklı kişi.

2|0
    0|1
  • Çok saçma gerçekten yaptığı.

0|0
    0|0
  • insanları anlamak çok güçtür bazen çok seversin çabuk alışırsın kolay vazgeçemezsin işte bu insan senin için değerlidir sizin kalbiniz birbirinize akmış ama erkek resmen oyun oynamış özür dilerim kırıcı olmak istemezdim gerçek bu

0|0
    0|0
    • hayr çok güzel konusuosunuz evet oyun oynamıs... böle bir bahane olamaz ya o eli kendisi tuttu.. ben sırf helalinden olsun diye ilk bulusmayı türbelerde dua ederek yaptım..

• yaa türbelere ben götrdüm onu gercekten içten ve samimi davrandım hayrlısını o kadar yürekten istedim ki ama çok üzgünüm neden insanlar darbe atıo

• sevmek terimini kaldıramıyorlar o yüzden

• ahh be ablacım yaa..

0|0
    0|0
  • herkesi kendin gibi sanma.

0|0
    0|0
  • treni kaçırmak üzeresin, binmeye niyetin varsa acele et...

zira vakit geçince bir daha niyetlenemiyorsun bile...

0|0
    0|0
  • demek ki her kişi kendin gibi değil dikkatli olmalısın yanında duracak kişi seçer iken mantığını ön plana çıkarmalısın ama maddi olarak değil karakter olarak

0|0
    0|0
  • Yol ver ...

0|1
    0|0
  • onda war bir bozukluk

0|0
    0|0
  • mantık almıyor davranışı.. takma kafana bence sana layık değilmiş demekki..

0|0
    0|0
  • abi ne içmiş bende istiyorum

0|0
    1|0
  • Herkese güvenmiyceksinn.. Ağzında balı olan arının bile kıçında iğne var...

0|0
    0|0
  • Arkadaşı tebrik ediyorum. Harbi adammış; adam gibi adam... Senden de ucuz kurtulmuş...

0|0
    3|0
  • Bence az bismillah çok main yapıp amin bismillah dengesini bozmuşsunuz. Ne demiş möhterem din büyüğümüz şarapçı orhan abimiz; da vel keara alel hasana na sana na sana şeyim kaldı hasana.

Türbanlılara acıyorum gerçekten!...

0|0
    0|0
  • Ah canına yandığımın ülkesi hala kaldımı bu tip yobazlar ya..

2|0
    0|1
  • Kendisi için problem yoktur. Geçirdiğiniz günü ailesinden birisine anlatmıştır ve söylediği şeyler ailesinin sözleridir.

0|0
    0|0
    • baskasının etkisi altında kalmıstr bende öyle düşünüorum çünkü otobste ugrlarken bile çok deger verdiğini gösteriodu...ahhh o kadar pişmanım ki

• Ben sana tüm kalbimle inandım. Seni sevdiğim için elini tuttum. Senin böyle biri olduğunu bilseydim, zaten elini tutmazdım dersin.

• ben yazdım yazacagımı ama keske böle bişeyde yazsaydım artık numarasını sildim istesede dönüşü yok

• internetten sevgili bulan kapalı bayan işte.sizin gibileri sevmiyorum.iyi olmuş sonunuz sevindim.

2|0
    0|1
    • ne videolarınızı ne hallerinizi gördük modern kapalılar hahahaha:D

• terbiyesiz hadsiz bir adamsın kapalı olsa sevemez mi,bence sen bu fikirlerinle ondan yobazsın..gizli kullanıcı...o videolarda sen gibi hadsizlerin montajları bilmiyoz mu,açık bir bayanım ama insanlaara böyle şeylerle saldırılmasına tahmmulum yok

• Tesettürlü olduğundan biraz daha mesafeli davranacağını düşünmüştür, ilk günden elini tuttuysan şüphelenmiş olabilir,

2|0
    0|0
    • kendi ilk bulusmada el verdi geri cevrdim ama kimse ile tokalasmıom

• yani dindar birisiyse de olası bir sonuç

• dinine bağlıymıs

Kızlar Ne Diyor 20

• sen de neden elini tuttun,sonucta nıkah yok bırsey yok.sızde caiz mi.

dıs gorunusunle içinin bir olmadıgı kanaatıne varmıs.

dini kullanan bır suru kadın var bılıyorsun.

full makyaj yapıp,dapdar kot gıyıp,basını kapatan ve onlar ıcın soylenenlerı mutlaka duymus,bırkaç fotograf mutlaka gormussundur.

senı de onlarla aynı kefeye koymus cunku onlardan farklı bır hareket sergılememıssın...

1|0
    0|1
    • bunu çok bilen insan neden ilk etapta elini uzattı tokalasmak istedi.. ya ben ona güvendm hersey güzel olacak sandım

• o zamn oda beni aldattı bir insan bu seklde imtihan edilmez

• o kim ki güveniyorsun sen ona.sen de hata.bir laf var duymadın mı

bugün elini veren,yarın...dıye.

• Kimseye guwenmicen kuzum . Soylenenler bahane gercekten sewen insan sewdgini ne olursa olsun birakmaz ynedr bu benim dsuncem...

1|0
    0|0
  • canım polis memuruymuş o, hiçde aldanma onun beş vakitte namazında oluşuna.

1|0
    0|0
    • ona da inancım kalmadı artık

• evet bende böle düşünüorum... insaallh yanılmam

• kendisi de seni denemiş o zaman kandırmış oluyo sen onun iyi niyetine güvenmişsin oda ikiyüzlü o zaman boşver bence

1|0
    0|0
    • aynen canım işte en çok buna içim yanıo .. beni bu seklde neden denedi ... senelerdir yapmadıgım seyi ona güvenerek yaptım elimi verdim ama iyi oldu belkide kişiliğini grmüş oldum

• nasıl yaa elini tuttun diye mi ayrılıyo şaka gibi

0|0
    0|0
  • Ay üzüldümm.cocugada kizdim.sanki kendisi tutmadi.töbeee

1|0
    0|0
  • aynı seyı bende yasadım 1 hafta once hala soktayım arkadasım . Uzulme hakkında hayırlısı olsun ılk zamnlar cok zorlamıstı numara ıcın en cok onu reddetmem hosna gıtms bulustukdan snra yok oldu adam . gunlerce ben neden nıye sordum kendme bınlerce mesaj hıc brne donmedı son mesaj ben pesnde kostran kızı ısterdm karsımda dedı :( yıkımlardayım

0|0
    0|0
  • ya allah aşkına bırakın namaz kılıyo diye güven abidesimi normal sıradan insan işte...hatta ben hep böylelerinden çektim aşkta meşkte yeminle..yarın öbürgün unutursun o da unutur.. üzme kendini

0|0
    0|0
  • Vay şakirtin yaptığıına bak sen

0|0
    0|0
  • Ayyyy şaka şaka şakaaaaa. Boşver

0|0
    0|0
  • kullanıp atmış panpa :/

0|0
    0|0
  • herkesi kendin gibi sanmışsın , ibadet yapıyor ama boşaymış dindar değil

0|0
    0|0
  • Sen bunun yanlis olugunu bile bile neden yaptin?

0|0
    0|0
  • okadar dindarda madem nediye nikahsiz kizin elini tutuyor ona zina olmuyormuymus sirf sen kizsin diye sanami faturayi kesiyor. yuh artik diyorum ya adama bak.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben açığım ama ilk buluşmada asla elini tutmam, sen bide koluna girmişsin :)

1|1
    0|0
  • Güneşin altında beklerken kafasına güneş geçmiş net. Üzülme canım boşver takma kafana.

1|0
    0|1
  • O senden hoslanmamis ve bir bahane uydurmuş.

2|0
    0|0
  • Emin ol kendisi hiç bir erkeğin elini bile tutmamış bir kız bulacaktır kendine.(bulabilirse...)

2|0
    0|0
  • canım seni denemiş işte. saçma sapan bir el tutmasıyla ya boşver kendi kaybeder.

2|0
    0|0
  • tesettürlü olupta çok şey yapan insanlarda var... bunu ön plana çıkarma bence :) ayrıca o adam şizofrenmiş bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...