Beşiktaşın Anlaşmaya Vardığı Gökhan İnler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Samir Nasri transferinin olumsuz sonuçlanması nedeniyle orta sahaya yıldız bir transfer yapmak isteyen Beşiktaş Leicester City forması giyen Gökhan İnlerle kesin olarak anlaşmaya vardı. Gökhan İnler yarın sözleşme imzalamak için İstanbula gelecek.
Kaynak:Fanatik

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Resmileşen bir imza yok. Ayrıca Gökhan haberleri , Nasriden önce bile vardı. Yani Nasrinin yerine alınması imkansız. Alınırsa 8 numara olarak oynar

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fanatik haberleri ne kadar doğru tartışılır ayrıca İnler'in Nasri ile pek alakası yok Nasri ofansif bir oyuncu kanatlarda ve forvet arkasında oynuyor genel olarak.

0|0
    0|0
    • Her yerde bu haber var bilemiyorum

• Fanatik'in haberlerine inanma

0|0
    0|0
    • Her yerde böyle yazıyor

• Gokhan Nasrinin yerini tutarmi sence

• Nasriyi açıkcası beğenmiyordum ben. Sorunlu bir oyuncuydu.

Bence Talisca var forvet arkası oynayacak. şu an Beşiktaşa sağlam stopper lazım hem de 2 tane. Marcelo atınç rhodolfo ile olacak iş değil. Şampiyonlar Liginde delik deşik ederler bizi

• bizim bile haberimiz yok helal olsun :) gelse atibaya iyi bir alternatif olur yoksa direk ilk 11 oynayacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • 6 yıl sonra geldi yedek olur bilmiyorum ama nasrinin ben ta ulan gece 2 de milleti aradım sevinçten yazıktır be

0|0
    0|0
  • Talisca da Gökhan da 10 numara değil Sosa nın yeri boş kalır

0|0
    0|0
  • bu sene ki transferler tam fiyasko

0|0
    0|0
    • Daha bitmediki Gökhan İnler iyi bir oyuncu

• ne iyisi Allah aşkına her iki gökhan ve caner kadroya bile giremez emin ol

• Orası hiç belli olmaz Sevilla araya girmiş son anda

• Nasriyle alakası yok gokhanin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...