Kadın erkekten iyi bir gelecek, Erkek ise kadından temiz bir geçmiş ister!

Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Şahsen, hiç bir bayanın "iyi bir gelecek beklemiyorum" sözünü işitmedim. İyi bir gelecekten kasıt, maddi ve manevi olarak ayrılabilir ki genelde ikisi de bir istenmektedir. Erkek tarafına açıklama getirmeyeceğim. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında? Var mı bu düşünceye karşı olan?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• işin içinde maddiyat varsa zaten sorun başlı başına..yetinmeyi bilmek ve karşılıklı özveri gerekir şimdi herşey laçkalaşmış ve para bencillik.. iki tarafta fedakar olacak,sevmeyi bilecek ve sıkıntılara birlikte kucak açıp,birlikte göğüs gerecek.. kısaca gerçek sevgi ne? o nu bilecek...öğrenecek...hissedecek...

0|1
    0|0
    • var mı öyle daimi olacak bir sevgi?

• temennilerin için teşekkür ederim :)

• rica ederim... para sadece yaşamak için ihtiyaç..fazlası zarar.

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklerin bu denli geçmişe takmasını anlayamıyorum.Geçmiş eskiden kalmış yapılacak bir şey yok oysaki gelecek daha yeni şekilleniyor.Kadınların gelecek kaygısı da oldukça normal.Kadınların çocukları ve aileleri için iyi bir gelecek istiyor.

0|1
    0|0
  • iyi bir gelecekten kasit maddi degilse ve adam manevi olarak huzur vermiyorsa sevgi saygi yoksa, niye evleniyorsun ya da niye birlikte oluyorsun, bir bardak sut icin bir inek beslenir mi? :D

0|1
    0|0
  • ask karın doyurmuyo dıye bosuna dememıs atalarımız.. sevgı ask cok guzel gabıkı ayakta tutar evlılıgı ama coluk cocuk oldumu onlarıngelecegı ya da kadının- erkegın hayallerı yapmak ıatedıklerı cok seyvardır sadece kadınlar ya da kımı kadınlar bunu erkender dusunur ve krıter belırler...

0|1
    0|0
    • Para konusunda sadece parayla olmaz zaten önemli olan bir değer vermek, sadece aşk ile de değil sadece parayla da değil saygı, sevgi ve para. Öbür konuda zaten bunu mantıklı birisi sorar hemen atar yapmaz diyordum ve beklediğim de oldu. Bende ilişkiye girdim girmedim değil, zaten oda karşı tarafın sorunu benim sorunumu belirttim, kız gelip bana sorarsa söylerim zaten yalanda söylemiyorum... Oda ben bu şartlarda evlenemem diyebilir ona da hak veriyorum aynı hakkı karşıdan da bekliyorum. Olay bu.

• mantıklı ve dogru olanıda bu sanırsam .. acıklama ıcın tesekkurler..

• Bende teşekkür ederim.

• saçmalık her iki cins içinde gelecek önemli olmalı

0|1
    0|0
  • kompleksli insanlara kafam.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var dostum şimdi sevgilisine güvenip sonra her şeyi yapıp pişman olan, ağlayan ve herkese geçmiş önemli değil diyen :) bana eksi verecek, bunu bilerek yazıyorum.

Benim için geçmiş önemlidir, zaten evliliğe karşı bu başta olmak üzere bazı konulardan dolayı sempatim kalmadı. Kızın geçmişi temiz olacak ki ben bir ömür beraber yaşayacağım kıza dokunurken aklıma başka bir şeyler gelmeyecek, onun sevecenliğinin kalması için temiz ve edepli bir kız olması lazım. Sadece bakire olması değil aynı zamanda milletin evine gidip çıkan, yataktan yatağa gezen bir kızla işim olmaz Allah'a şükür kendimi kontrol edebiliyorum ve bu tarz bir kızla sadece sevgili olurum.

1|1
    0|0
    • Kızlar için yorumu onlardan alman daha iyi tabi ama benim görüşüm çoğu kişi parayı seçer, isterse seçmesin aşk ayağına birilerine takılsın ya yarı yoldan döner ya da evlenip bir şeylere ihtiyacı olduğunda sorunlar çıkar ve zamanla bu tartışmalar büyür, sonu boşanmaya kadar gider. Üstüne teknoloji devrinde yaşıyoruz çocuğu olsa birisinin tutturacak bana bunu al, şunu al diye her şey parayla oluyor bu devirde, aşk diyene bakma :) parasız aşk olmaz.

• Bende bunu diyorum, evinden para yerken ya da sevgili olduğunda bir cafeye gidip 10, 20, 50 Tl ile geçiniyor ama evlilik böyle olmayacak daha ilk günden para olsa şunu yapardık demeye başlar.

• merk ettıgımden soruyorum senınde gecmısın kızıcınonemlı oldugunda kem kummu edersı eyvallah derkabul eder acıklamanı hapar dokermısın masaha gecmısını ?

bıde askmı paramı denırse nolucak asksız evlılk para bollugu mı? yoksa ask evlılıgı ama parasız hyat mı

• Kadınlar ciddi olsun veya olmasın bir ilişki için gelecek umutlarının %80 'i maddi yönden geri kalanını da manevi yönden değerlendirir. Bu durum istisnalar içersede geneli için ne yazık ki böyledir. Bu yöndeki fikrim böyle.

0|1
    0|0
  • ilişkilerde araya veya maddiyat düşüncesi geçirenler aradaki ilişkide sevgi değil menfaate dayalı bir ilişki olur ve mutsuz bir aile

0|1
    0|0
  • Hep bir beklenti hep istek içindeyiz. Neyin peşinde olduğumuzu dahi bilmeden talep ediyoruz üstelik.

Bu tür beylik laflara da kafam girsin. Ehe

0|1
    0|0
Yükleniyor...