Protein tozu kalp ağrısı yapar mı? Lütfen Bilgisi olan yardım etsin?

Spora yaklaşık 2ay önce başladım ondan önce de yaklaşık 2-3 ay gidip bir faydasını göremediğim için bıraktım şimdi tam 1 aydır protein tozu kullanıyorum ve faydasını gördüm ama spor yaparken veya otururken kalkerken hiç bir sıkıntı yokken gece yatarken kalbimde yavaş yavaş artan bir ağrı hissediyorum ve bu yüzden uyuyamıyorum bunun sebebi ne olabilir? Bana protein tozundan dolayı geldi doktora gittim baya test yaptı kan falan aldı damarlarda kalpte bı sıkıntı yok dedi. Bu arada kullandığım protein ''HardLine Whey Zone'' bir bilgisi olan var mı acaba?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu kullanma şimdi olmasa da ilerde cooook büyük hastalıklara sebep olur ya da erken yaşta ölüme onun yerine besinelrden al proteini bunu söylerim. tek kendin bilir

0|0
    1|0
    • 3ay

İşi bilmediğin çok bariz belli

• 3ay

@TheMorgan55 evet ya prof lardan iyi biliyorsun şunu da diyim fitness hocam protein tozu kullanmaya karşı değil ki bir sürü kişiye in ediyor üniversiteye gidince anladım yani gördüm neyse kullan ben sadece üstüme dusen görevi yerine getirdim söyledim beni ilgilendirmez

• 3ay

mariaa yalnız haklı sorun teşkil etmiyor mesela steroid yılda 1 2 kez kullanımında sorun teşkil etmiyor ama çok kullanırsan tabiki zararlı

En İyi Erkek Görüşü

• amma büyütüyorsunuz şu protein tozunu be kardeşim sanki sihirli birşey ağır antibyotik... sen tavuk yemıyormsuun yıyorsun peynır yemıyormsuun yıyorsun protein tozunuda böyle düşün peynir altı suyunun kurutulmuş hali bukadar.. korkma birşey olmazsın senın kı pskolojik.. bol bol su içmeyı unutma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yaparken fazla yükleniyor olabilir misin? Göğüse özellikle. Biraz ara ver bakalım ağrı yine olacak mi.

0|0
    0|0
  • Kullanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein tozunu 1 hafta kullanma oyle bir dene

1|0
    0|0
  • Aşırı kullanımı karaciğere ve böbrekle extra yün bindirir.

1|0
    0|0
  • Yapmaz dostum icini rahat tut sen ben de kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Protein tozları içtiğiniz meyve suyundan daha zararlı değildir kardeşim

0|0
    0|0
  • Kimseye kulak asma bende fitness sektorundeyim dostum bu ilaçlar steroid değildir tamamen doğaldır zaten doktorlar protein eksikliği vb hastalara reçeteye yazıyor bu tozları :))

0|0
    0|0
  • Hayir yapmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...