Kapat

Spor yapanlar bir baksın kriz geçiriyorum yahu?

spordan çıktım sadece protein tozu içtim ama şu an tatlı krizine girdim gebericem açlık gibi değil dayanamıyorum ulen fıstık ezmesi mi alayım yoksa başka birşey mi öneriniz neler ne yapıcam geçen yine böyle krize girdim fındık ezmesi aldım fiskobirlik bir oturdum kaşık kaşık hepsini yemişim öyle bir açlık var aşeriyorum çok fena ekler mi alsam 1 kilo gömsem diyorum 2 3 tane yetmez biliyom alsamda 2 3 tane alamam zaten öneriniz neler napıyorsunuz bu durumda?
help me !

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Göm gitsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çerezciden bir şeyler al, cevizli sucuk filan.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tatlı krizleri için sporculara özel atistirmalik tarzında şeyler var. Onları dene.

0|1
    0|0
    • form püskevitten bahsetmiyorsun değil mi :) bildiğim fındık fıstık ezmesi kuruyemişten başka hiçbirşey gelmedi aklıma

• Hayır tabi ki form dan bahsetmiyorum 😄 sporcu mağazalarında görüyorum genelde onlardan bahsediyorum 😄

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım sporda ve spor sonrası onarımda ciddi oranda enerji harcanır. Bu enerjiyi yerine koymazsan gelişme bekleme. Ayrıca spor sonrası yemek yemez ve sadece protein alırsan metabolizmayı aminoasitten enerji harcayacak şekilde eğitirsin ki bu uzun vadede kas yıkımı demektir.

Spordan sonra 15-20 dakika içerisinde protein almakla kalma, hem karbonhidrat hem de yağ içerecek şekilde kalori alımı yap.

0|0
    0|0
  • kardeşim senin kan şekerin düşmüş bunun başka bir açıkalamsı olmaz.. beslenme şekilini yeniden düzenle bıryerde hata yapıyorsun

0|0
    0|0
  • mastur. dene

0|0
    0|1
  • Protein bar al

0|0
    0|0
Yükleniyor...