Kızın ilk buluşmada başını eğmesi ne anlama gelir?

Kızlar sorum size..İlk buluşmada bir kızın başının egik olması bakıslarını kacırması bakmaması biraz soguk davranması ve nedenini soruldugunda ilk buluşma demesi neyin belirtisidir efenim?

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• utanabilir bende de olmuştu bi kez :)

0|0
    0|0
    • utangacmısın dedıgımde pek degil demisti :D genelde ılk bulustugum kızların hıc bırısı soguk davranmamıstı bu davranınca sasırdım

• ısınınca sana düzelir merak etme bro

Kızlar Ne Diyor 15

• Utanıyordur heralde ...

0|0
    0|0
  • Yüzüne mal mal bakmak yerine kafasını eğmiştir çünkü karşı cinsle konuşurken susuyosa yüzüne bakmak tuhaf hissetirir insana kendini. Bu arada aşırı sinir oldum sana ilk buluşmada kızı öpmek ne ya neymiş olmazsa olmazmış hey yarabbim ya

0|0
    0|0
    • cafeye 40 lira verdim ogun bunun bir bedeli olmalı degılmı?

• tabıkı hayır..öle demek ıstemedım

• o zaman kelimelerini dikkatli seç yaptığın terbiyesizlik resmen bedeli olmalı ne demek ya zihniyetine ben senin

• ürkektir. tipin yamuk gelmistir ürkmüstür.

1|0
    1|3
  • çekingen bir yapısı olabilir.

0|0
    0|0
  • utandığının ifadesidesidir başka ne olucak :)) bide kızın hayatındaki ilk kişide sen olmuşsan hepten utanmıştır :))

0|1
    0|1
  • Utangaclik

0|0
    0|0
  • Kızımız utangaç.

0|1
    0|0
  • Tipine bakmak istememistir

0|0
    0|0
  • İki ihtimal var;

Utangaç biridir.

Senden hoşlanmamıştır.

1|0
    0|0
    • Hoslanmadıgın bır cocukla ılk basta bulusuyorsundur o dudagının kenarını öpmeye kalksa tavrın ne olur

• kız düşürmek ne yaa ok ayıpp cıkcıkcıkk!

• senın gıtmen lazım kız nıye gelyor sana

• utangaçtıırr ve bence dogal öyle olması edebli biridir ondan :D

0|0
    0|0
  • senden utanması

0|0
    0|0
  • Acıların çocuğu olabilir.

0|0
    0|0
  • soguk davranması yazısını okuyana kadar utangaçtır dedım ama soguksa begenmemıstır

0|0
    0|0
  • boynu ağrıyor olabilir

0|0
    0|1
  • utangaç kız rolü yapıyor, seni kendisine aşık etmek için kullandığı bir taktik :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• kızlara sormuşsun ama bende cevaplamak istedim.Çünkü biraz saçma geldi bana. Zorlamayla araya mesafe koymaya çalışmak falan ne bu ? çok mu hızlı gitmeye çalıştın ilişkide?Ne bu ben hanım hanımcık aile kızıyım tavırı.Çok enteresan tehlikeli bir tipe benziyor.İlerde Trip yagmuruna hazırlıklı ol

0|1
    0|0
    • ben hızlı davrandım dudak kenarından öptüm ikinci öpmede dudaktan vermedi :D bu neyın belırtısı

• kısacası bana normal bi davranıs gibi gelmedi. altında bi sebebi var. zorlamayla yapılan bir hareket gibi duruyor

• ya sohbet yokken suskunduk işte sonra sohbete basladık nargıle ıctık güldük konustuk başımı onun basına koydum ..sonra bi ara o kendı basını bana degdırmeye calıstı yanı..sonra öptum zaten

• Çekingen olabilir

0|0
    0|0
  • utangaçtır,çekingendir kızlarsoruyordaki kızlar gibi degildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...