Zayıflamak isdiyorum yardım edin lütfen?

Arkadaşlar kilom 106 boyum 1.86
Kilo vermeye çalışıyorum su içsem yarıyor ne yapmam lazım yardım edin lütfen ideal kilom nedir ve nasıl zayıflarım yardım edin?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kendine güven ve inan. Yapabilirim de. Sonrada sabırlı ol. Çünkü kilo vermek hemen olmaz. Sonra beslenmeni düzene sok. Diyet yapıyorum kafasına girme. Ekmek yeme un isi yeme abur cubur asla makarna asla pirinç pilavı vs.. asla. Sonrada spor olmazsa olmaz. Sporunu da yap

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca mantığını anlatayım sana gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Spor yap ekmek yeme akşam 7 den sonra hiç bişey yeme , yoğurt ye , tavuk Kızartma. Haşlamasini yiyebilirsin. Bence en basit i bir fitness salonuna yazık orda diyet listesi verirler halledersin benim babam 100 den 80 e düştü Bu sekilde

0|0
    0|0
  • ekmek, pilav, makarna yeme. karbonhidratlar yerine proteinleri sebzeleri ve meyveleri tüket, meyveninde sebzeninde aşırısına kaçma ama. bol bol su iç, posalı sebzeler tüket. bol bol da sporla bu iş tamam inşallah

0|0
    0|0
  • Her yemek yemeden yarım saat önce bol bol su iç. Bol bol salata ye ekmeksiz bir şekilde. Yatmadan önce yoğurtun içine limon suyu damlat ve ekmeksiz bir şekilde ye.

0|0
    0|0
  • Yani spor yapman gerek

0|0
    0|0
  • 70 ve 90 ideal kilon. Zayiflamak icin de hergun 1 ogun yemek ye. Cok fazla seye gerek yok

0|0
    0|0
  • Hipotroidi hastalığın var mı veya hormonlarına baktırdın mı yakın zamanda

0|0
    0|0
  • Yemekler den önce bir kase yoğurt yemeyi dene iştahını kapatıyor :)

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor salonuna yazıl kos hareket et bol su iç asla ekmek yeme yağlıda tabiki kalorisiz yiyecekler ye ve tekrardan bol su iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...