Arkadaşlar siz olsaydınız ne yapardınız?

Sevgiliniz size şifresini vermese sizin olmadığı halde onun smsi ve whatsappı olsa ayrıca kızların fotolarının altında ismi yazsa ne yapaardınız?hee bide sizle ilişki durumu yapmıyor

Güncellemeler:
?
:((
hadii

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• sana böyle miyapıyorlar ? :) Ciddiysem vermesi lazım gelir. Bir kere söylerim zaten verirse kendisi verir. Vermezse ben de dalga geçmeye başlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim sevgilim bunları yapacak he bu saydıklarını yapacak sevgili sıfatını alırım la ondan.

0|0
    0|0
  • Ne varki bunda?

0|0
    0|0
  • Sevgilin olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • bunun anlamını bilmen lazım,seven erkek hiç birşeyini gizlememeli banka şifreleri,msn,face,telefon dökümanı v.s

bunlardan herhabgi birini gizliyosa o ilişkiden hayır gelmez

0|0
    0|0
  • galiba sanki kanımca tınlanmamaktasın :)

0|0
    0|0
  • kendine saygın varsa konuş ve ayrıl derim bunun başka bir açıklaması yok ve olamazda

0|0
    0|0
  • sence o çocuk seni seviyor mu kendini kandırma seni haketmiyor :)

0|0
    0|0
  • vay hayın derdim.

0|0
    0|0
  • Bence o kızlara çok düşkün boşver onu bırak :(((

0|0
    0|0
  • Açık açık konuşun öyleyse. Nedenlerini sorun, beklentilerinizi söyleyin ya da beklentilerinize göre bir sevgili bulun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende aynisini yaparim anlasin diye ama yok umursamiyosa

bende öyle bir insanla yapamiyacagimi düsünüyorsam fikirlerimiz demekki ayri diye ayrilirim

0|0
    0|0
  • aynısını yap bence o da sorun çıkarırsa eğer. sende o onları kaldırırsa sende kaldıracağını hesabını kapatacağını falan söyle

0|0
    0|0
    • ya o değil biz bununla eskiden çıkıyoduk zaten bu yüzden bir çok kez ayrıldık ve halen böyle davranıyor

• Zaten buluşup gerçekten sevgili gibi davranıp eve gelincede hiç bişey konuşmadan direk hertürlü iletişimimi bitiricem engelliycem yani aslında adam gibi konuşmayı da düşünüyorum ama 2 sene de değişmezse bir daha hiç değişmez.Sencede öyle yapiyimmi?

• bence de yapmalısın. insanlar hiç değişmiyor ben bunu anladım hangi eski sevgilime dönsem yine aynı şeyleri yapıyorlar bende bir şansı haketmediklerine karar verdım. can çıkıyor huy çıkmıyor arkadaşım içinden ne gelıyorsa yapmalısın

• sen hala birlikte misin onunla eğer öyleyse salaksın

0|0
    0|0
  • 'Sevgili' kelimesinin o paragrafta işi yok :s

0|0
    0|0
  • silerdim herşeyi

0|0
    0|0
  • ben olsaydım zor

0|0
    0|0
  • Şifre istemek falan cok gereksiz ayrıcana benim faceim yok onun var. Hic bir problem cıkmıyor. Sen cok takıyorsun. Sevgiline guven. İnsan sevdigine guvenir.

0|1
    0|0
    • kızların fotoğraflarına ay yerim falan yazıyo olsa bile mi?

• Bak o kötü iste sfsdfsdgsd ayrıl kesin yiyordur kızları bu :d

Yükleniyor...