Nedir bu bayanlardaki yaş takıntısı???

Ya gerçekten anlamıyorum bayanlar neden sürekli yaşını gizlemeye çalışıyor? Ne de olsa bigün hepimiz yaşlanıcaz hepimiz vaktimiz geldiğinde vefat edeceğiz. Erkekler çoğunlukla yaşını kabul eder ama bakıyorum bayanlara yaşını hep saklıyorlar bide sorunca "yaşı fazla söyleyince kızıyorlar bak bak :O makyajlar, kremler, yumuşatıcılar, göz altı göz üstü kremleri vs... Bu işin sizce sırrı nedir? Elbette hepimiz isteriz hiç yaşlanmamayı, hep genç kalmayı ama maalesef öyle olmuyor, zaman geçiyor, devran dönüyor... Evet siz değerli bayanlar bu konu hakkında düşünceleriniz neler? :)))

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• küçükken büyümek isterdim bütün çocuklarda olmuştur:)

temmuzda 27 olucam ve bana sanki bir dev gibiymişim gibi geliyo bu durum

ilginç ben 27 olucam

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ama çok zor öyle deme.

0|1
    0|0
  • Bu hayatın kaidesi. Tanrı iki çeşit insan yaratmış, Dişi ve erkek... Erkekler de bakımlı olabilir, ama bayanlar gibi ojeler, makyajlar, etekler, topuklular vs. onların yaşayıp anlayabileceği zevkler değildir. Tamam her bayan bu kadar düşkün olmayabilir ama biz küçüklükten beri annelerimizin/ablalarımızın giydiği topuklulara, yaptığı makyajlara özenerek büyümüş bir türüz. Bizim kadar bakımlı olmayı seven bir tür asla yaşlanmak, buruşmak istemez. Genç olma arzusu işte buradan doğar.

0|0
    0|0
  • Vallahi yasimi hic göstermiyorum :)

0|1
    0|0
  • Saklarız tabi :$

0|0
    0|0
  • genc kizlar saklamaz bence..

büyük kadinlar sakliyo :) Kendini yasli hissediyo söylemiyoooo hanimefendi :))

0|1
    0|0
  • aaa hiç öyle takıntılarım yok benim.minyon olmanın mükemmel avantajı olsa gerek.

30,5 yaşındayım.otuz yılı devirmişim bile çoktannn..50 de olsam söyleyeceğim, ben deki bu yaşam enerjisi olduktan sonra.

0|2
    0|0
  • 30

...

0|0
    0|0
  • ben hiç yaşını saklayan bir kadın tanımadım

1|0
    0|0
  • ben küçükken büyük gösteriyordum e doğal olarak büyük sallıyordum sonra birden çok çabuk büyümüşüm gibi geldi şimdi kullanmadığım yılları harcıyorum :D

0|0
    0|0
  • iyiki minyonum yaa:D

0|0
    0|0
  • yoo ben hiç kompleksli değilim yaş konusunda mesela hatta 2 yaş büyük göstereyim bile istiyom

0|0
    0|0
  • Ben 40 yaşındayım, soranlar "AAA hiç göstermiyorsuuuun,en fazla 27-28 " diyorlar..

Ben de daha küçük söylüyorum bilmeyene bu sebepten, suçum yok :)

0|0
    0|0
  • peki şöyle düşün bir kadın 28 yaşında ama sen ona 30 musun diosun o da dert eder tabi asyalı kadınların böle takıntıları olmuyo çünkü yaşlanmıyorlar hepp genç kalıyor çoğu genç durmak güzel yaaa insan aynada görmek istediği bir yüz var değil mi

0|0
    0|0
  • Ben saklamıyorum daha cıtırım zaten.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba güzel kardeşim

Mükemmel bir yaraya parmak bastın, ben de şimdi o yaraya çomak sokayım biraz.

Gelelim sadete;

Kadınların neden bu şekilde oldukları aşikar; çünkü birçoğu çocuk akıllı ve böyle kalmak istiyorlar ömür boyu.

Cilalanan, boyalanan, yıkama yağlama yaptıran kadınlar kendilerini birer süs eşyası gibi umuma sunuyorlar. Eşya olmak onlar içni en büyük neşedir, sevinçtir, mutluluk kaynağıdır.

Bunların yaşını gizlemesi değil de asıl facia kadınların geçmişlerini gizlemesi..

Konya'da okuduğum yıllar Tıp Fakültesine öyle kızlar geliyordu ki, soğan zarlarını diktiren mi ararsın bilmem neresini patlatan mı dersin..

Gel kızlara sempati besle Semih.

0|0
    0|0
  • Kadın estetik olmayı. Erkek güçlü olmayı sever

Ne kadar yaşlı olursan okadar az estetik durursun.

Ne kadar yaşlıysan okadar güçlü ve tecrübelisindir.

Sen.. 15 yaşında gibisin dediklerinde bunu hakaret olarak alabilirsin fakat.. Kadın için iltifattır bu.

Sana 50 yaşındaki bir insan gibisin olgun görmüş bir adama benziyosun dediğinde hoşuna gider.

fakat bir kadına söylediğinde 50 yaşında gibisin diye. Onun için cinayet sebebidir. işlemese bile.

velhasıl kadınlar güzel olmayı severler..

0|0
    0|0
  • İnegöl köfteleri neden bu kadar ucuz dıye hala düşünürüm.

55 köfte 3 tl..

0|0
    0|0
  • takıntı halıne gelmıs

,

0|0
    0|0
  • Hakkaten minyon tipli olmak bu konuda güzel bişey :)

Bence sen abartmısın her kadında yaş takıntısı yok sosyete kesimde çok fazla var

0|0
    0|0
  • benm gözlemlerime göre 18-19 yasına kadar buyuk gösterme cabasında olan bayanlar 20 den sonra yavas yavaş yasdan yiyorlar ya da bizi yiyorlar:)

0|0
    0|0
  • Valla en sevdiğim hatun tipi dobra ve doğal olanıdır. Ne yaşını sakınır, ne lafını severim öylesini.

0|0
    0|0
  • onlar biraz salak :)

0|0
    0|0
  • çıtır çıtır bir sevgilim var saklamasına gerek yok:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...