Her şey mutlak doğrudur zaten . .

Kafası dik dedidiğim dedik öttürdüğüm flüt modlarında gezinen insanların derdi ne ya ,şunu anlamış idrak edebilmiş değilim ,arıza insanlar her devirde mi vardı? Yoksa bi' anda patlak veren kum torbası misali yeni yeni türeyip benim dibimde mi bitiyorlar ?

Bu tip insanlara karşı alternatif öneriler istiyorum ,fazla inatın sonu dayak !

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Kum Torbası kardeş,

Bu insanlardan şikayet eden insanları incelediğimizde zaman ne gördük biliyor musun ?

Toplum Bilimciler incelemiş, böyle arızalı tipler dediğin sıkıntılı insanların dibinde bittiğin yakınan insanların en büyük arızanın kendileri olduğunu saptamışlar.

Kısa devre yapmış bazı arkadaşlar, kendilerini kabul ettiremediği zaman karşısındaki insanları da kabul edilemez görüyorlar.

Yo yo sana hak veriyorum bu toplumun %70'i en az bu kadarı boş adamlar.

Belki bu oran daha fazladır bilemiyorum. İnsanlar safsatalarla dolu..

Daha şurda tanık oldum ya ağzı süt kokan 19-20 yaşındaki süt oğlanlar gelmiş akılları sıra siyaset yapıyor. Gelmiş benim ecdadıma sövüyor, yok efendim Osmanlı'da zina çokmul, Osmanlı'aa kerhana çokmulş bilmem ne.

Ben ne yapıyım bu malafat akıllıları.

Susmak istiyorum.. Ama tahammül sınırlarını aşıyorlar.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• zihnimimi okudun ne yaptın :)

0|0
    0|0
  • döv acıma vur kafasına odunu

0|0
    0|0
  • mutlak hakimiyet allahındır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok güzel yazmışsin.:) bence onlari hayatindan cikar görmezden gel.

0|0
    0|0
    • Ben zaten hayatıma kolay kolay insan sokmam , en yakınlarından biri yapsın adama acayip koyuyo ya, kıl oluyorum .. nedir yani bu inatçılık, en bit problemlere çözüm bulurum , bişey yaparım yok bunlarda tüm teorik bilgiler geçersiz ..

• Evet ama en fazla onla irtibatini kesersin.konusmazsin.baska cozum yok.

• bende onlardanım

0|0
    0|0
Yükleniyor...