Evde deadlift yapmak?

antrenmanlara evde devam edeceğim hayatımda hiç deadlift yapmadım ama artık yapmak istiyorum

sorun şu halter veya barım yok, dumbbell setim var

nasıl yapabilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evde tek yapmaya kalkışma deadlift yapılması ve duruşu çok zor yapılan bir harekettir sakatlanabilirsin ki barsız yapamazsın

1|0
    0|0
    • barsız çeşitleri de olduğu için denemeyi düşünüyorum. birkaç kez ağırlıksız deneyip bakacağım.

En İyi Kız Görüşü

• Dumbbell larla yapabilirsin. Ama hiç yapmadiysan dikkatli ol tehlikeli bir harekettir. Beline dikkat et iyice araştır nasıl yapıldığını.

1|0
    0|0
    • ilk zamanlar forma alışana kadar ağırlıksız denemeyi düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• dambıllarlada deadlift yapılıyor ancak merakımdan soruyorum niçin deadlift yapmak istiyorsun? deadlift ileri seviye egzersizidir eger tekniğini iyi bilmezsen ciddi sakatlıklarla karşılaşırsın.. bu egzersizi sana öğreten iyi bir hoca oldumu?

1|0
    0|0
    • spora yeni başlamadım fakat hiç yapmadığım ve çekindiğim bir egzersizdi. spor salonuna gidiyordum fakat şehir değiştirdiğim için bir süre gidemeyeceğim. son antrenörüm bu süreçte yapabileceğim bir program yazdı. içinde opsiyonel olarak deadlift de var. programın tamamını gösterecekti ama bazı sebeplerle olmadı. birçok video izledim, makale okudum ve birkaç kere deneyip antrenmanıma almaya karar verdim.

• tamam öyle yaparım. bugün başlayacağım denemelere.

• iyi şanslar :)

• halteri tuttuğun şekilde dumbeli tutup kaldırmayı deneyebilirsin
    en iyi karın sıkıştırma deadliftte oluyor

1|0
    0|0
    • sonunda birinden cevap geldi teşekkür ederim :)
      videolarda var ama gösteren olmadığı için yanlış yapmamak için sordum. barı omza koyup bir denge yakalamakla farkı olur mu acaba sakatlanma korkum var da..

• Deadlift dumbell ile düzgün olarak yapılmaz zaten sevdiğim bir hareket değil düzgün formda yapılmaz ve ağır kilolarda yapılırsa bel fıtığı olursun

0|0
    0|0
  • Intarnete dumball squat yaz vb hareketler arastir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...