Sağlıklı ve Spor yapan bir birey günde kaç gr. Protein tüketmelidir?

Ortalama olarak?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için söylenen birçok şey var. Benim düşündüğüm ve uyguladığım günde 1gr protein/1kg canlı ağırlık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• idman şiddetine göre yaptığın spora göre spor geçmişine göre ve kas kütlene göre dğeişir ancak.. ortlama bir rakam vermek gerekirse vücut kg başına 1,5 ile 2 grm arası protein alınmalıdır.

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=BIxZdBCYmpk videomu izlersen çok bilgilenirsin

1|0
    0|0
  • Ortalama 100 gr

1|0
    0|0
  • Yaktığı kadar

1|0
    0|0
  • Kadin kilosu kadar en fazla, erkek ise kilosinun 1,5-2 kati kadar.

1|0
    0|0
  • bayanlar 1 1.5 arası

1|0
    0|0
  • Kilo başına 1.5 gr protein alıyorum ben 62 civarıyım 90 gr protein alıyorum

1|0
    0|0
  • Protein tüketmemelidir :D En fazla yumurtanın beyazı ve doğal şeyler protein şişirilmiş balon misali

1|0
    0|0
    • 3ay

Yiyeceklerden tüketilen protein miktarınıda kastediyorum aslında

• 3ay

Gerektiği kadar beslenmene dikkat edersen vücut gerektiği kadarını alır zaten :))

• Kilosunun 1,5 katı

1|0
    0|0
  • Bu konu hala çok tartışmalı, iyi bilen birilerine sorman yararlı olur ancak kilo başına 1 gr yeter bence bir kız için :) hatta erkek için bile bazısı aynı rakamı söylüyor belki daha azı bile yeterli olur sana, hangi çeşit proteinleri daha çok alıyorsun bu arada bitkisel mi hayvansal mı?

0|0
    0|0
  • KG başına ağırlık çalışmıyorsan 1.50 yeter ama çalışıyorsan 2 ye kadar çıkabilir ( gr bazında )

1|0
    0|0
  • 150 160

1|0
    0|0
  • kilon kaç?

1|0
    0|0
  • Vücut tipine bak 3 çeşit var ona göre belirleniyo ortalama 100 gram kilox2 ideal

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...