Sevgiliniz aşırı derecede kilo alsa !

2 yıl önce yurtdışına gitmeden bir süre önce erkek arkadaşımdan ayrılmıştım, geçenlerde tekrar buluştuk ve hayatına benden sonra kimse girmediğini, bir başkasıyla olamayacağını, tekrar birleşmek istediğini söyledi.

Sorun şu ki ben yurtdışında bulunduğum süre boyunca tam 15 kilo aldım,dolayısıyla kendime olan özgüvenimi yitirdim. Onun hala beni beğenebileceğine, isteyebileceğine inanmıyorum yalnızca eski günlerimizi özlediğini bu yüzden yeniden bir araya gelmek istediğini düşünüyorum. Zaten buluştuğumuz süre zarfında aklımdaki tek şey o masayı terketmek, onun gözünün önünden kaybolmaktı, çünkü ben bile bu yeni görüntüme alışamadım.

Aranızda Eşi ya da Sevgilisi 15 kilo ve üzeri kiloya ulaşan oldu mu? Onu beğenmeye devam ettiniz mi? yüzüne eskisi gibi zevkle bakabildiniz mi? ya da böyle bir durum yaşasaydınız ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• - Eve ekmek sokmam.

- Eve şeker sokmam.

- Evdeki çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini söker bodruma kaldırırım.

- Evdeki manzara tablosunu söker, yerine Kelly Brook posteri asarım.

- Yatakta, onun üstte olacağı pozisyonları seçerim.

- Arabası varsa, götürür satarım..

- Sofrada, paso lafa tutarım. Her şeyine bahane bulurum, iki lokma yedirtmem; bir lokma yedirtirim.

- Eve, fitness bisikleti alırım.

- Döverim!

- Zara mağazasındaki bütün 0 beden kıyafetleri satın alır, hediye ederim..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seks yaptınmı bilmiyorum ama bana yapmışsın gibi geldi ve devamını istiyor gibi gözüküyor... senden sonra kimsenin olmadığını söylemesi koca bir yalan...

0|0
    0|0
    • Hayır yapmadık. Ayrıca yapmış olsak bile 15 kilo aldım diyorum neyin devamını isteyecek, sex yapacak kız mı kalmadı benden başka.

• kimden ötürü acaba :D

• Başkası için yaşama kendin için yaşa kabahatini başkasına yükleme... :) özlü söz yazasın geldi. Kızdığımdan değil yani ;)

• Tam yazacaktım ki 'disco' gerekli cevabı vermiş.

Dövme kısmına sonsuz destek verdım. dsadsad

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o senin kalbini sevmiş senin kişiliğine aşık olmuş, eğer ki bedenine ise onun için bir yorum yapamayacağım zaten bunu sende farketmişsindir.

0|0
    0|0
  • 15 kilo verilmeyeck bir kilo değil spora ve diyete basla

0|0
    0|0
    • Yok vericem inş. en kısa zamanda :)

Yükleniyor...