Kızlara neden KAŞAR deniyor ?

Güzelim peynir ile yapılan iğrençlikler arasında neden böyle bir bağ kurulmuş bunun nedenini bilen var mı ?

Güncellemeler:
sorum başka yerlere çekişmesin olduğu gibi cevaplansın lütfen
tüm yorumlar için teşekkürler her nekadar kaşarlar alındıysada
link benden yorum yapan herkese gelsin

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Oldugu gibi oku baska taraflara cekme, bilirsin kasar yagli bir peynir turu ve tost yapildiginda ya da sicakta erir, bazi kizlarda iki tatli soze hemen inanip yelkenleri suya indirir iste bu yuzdendir bence oyle cagirilmalari ama bu kizlar aslinda saftirik salaktir da iste olan peynire oldu :)

0|1
    0|0
    • :) aslında ona öyle demeyelim çünkü o kızların saflığını suistimal edip onları o hale getiren erkeklerdedir kaşarlık

• amin amin :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaşar sıcakta hemen erir . Kaşar olan kızlarada biraz sıcak kanlı davrandın mı hemen üstüne erir

0|2
    1|0
  • peki motor un ne günahı var D:Dd

0|1
    0|0
  • hepsi için demiyorum ama çoğu böyle sürekli erkek deiştiren y***k hastası kızlar için deniliyo

0|1
    0|1
    • ben kızlara neden kaşar deniliyor diye sormadım. Neden kaşar ismi takılmış kaşar ne alaka peynir ? Bunun sebebini sordum. Burdaki bir çok millet soruyu başka yerinden anladı :-)

• :)) eyvllah kardşm hayırlı geceler. Ben aşırı tepki verenlere söyledm ztn

• boşver onları sen ağzı olan konuşur be kardeşim sana iyi geceler :))

• genelleme yapmıyaydın eyidi :D o mantıkla bakarsan erkeğinde kaşarı var yani iki cins içinde genelleme bana göre yanlış kişsel fikrim ;)

1|0
    0|0
  • Kızlara kaşar denmiyor orada bir yanlışın var.

2|0
    0|0
    • şimdi bana demogoji yapma. kaşarlık yapan kızlardan bahsediyoruz biliyorsan cevap ver bilmiyorsan skt gt

• Kızlara deniyor demişsin genelleme yapmışsın harbi zeka özürlüsün

• Sacmalik bence sicakta eridiği için mi diyorlar acaba.

0|0
    0|0
  • Aklıma lisedeki hocam geldi. Bir kız vardı harbi kaşardı erimiş kaşar demişti kıza. Kız ağladı niye ağlıyor ki öyle zaten :) Yollu kıza deniyor.

0|1
    0|1
  • Sıcaklık, erime falan bir bağlantı olabilir mi acaba? o.O Aklıma ilk gelen bu oldu

0|0
    0|0
    • kaşarın genelde eritilerek tüketilen bir yiyecek değilki

• Benim Demek istediğimi @HerseyGizli gayet iyi acıklamıs. Sen biraz sıcaklık gösterirsin hemen salıverir kendini. Ne biliyim işte. Bi tahmindi.

• yok en güzel cevabı ramazan vermiş zaten

Yükleniyor...