Spor programma ne eklemeliyimı?

Merhaba ben sınava hazırlanıyorum aynı zamanda spor salonuna gidiyorum ama takdir edersiniz ki ikisini yürütmek biraz zor bu yüzden günleri istediğim gibi ayarlayamadım haftanın ilk üç günü gidiyorum ve ağırlık çalışıyorum art arda. Çarşamba günü artı olarak bir de bir saat yüzüyorum. Ama geri kalan günler çok boş oluyor. Sizce evde ne yapmalıyım? Üç gün art arda ağırlık çalışmak sakıncalı mıdır?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• hergun spor yapmak ve özelliklede ağırlık çalışmak yanlış.. olan kaslarınıda kaybedersin.. kasların korunması vücudun dinlenmesi kasların gelişmesi için vücudunu dinlendirmek şarttır.. kas gelişimi antrenmanda oluşmaz yemek yerkende oluşmaz dinlenirken oluşur özellikelde uykuda.. programını yenıden duzenlemısın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bayanlar için ağırlık gereksiz senin kardio ve plates yapman lazım

0|0
    0|0
  • ard arda degilde bir gün dinlen 2 gün yap o işi

0|0
    0|0
    • oradaki fitness hocam ard arda yapmamda bir sıkıntı olmayacağını söylemişti? o bir sıkıntı görmüyor bu yüzden ikilemdeyim

• yok ard arda olmaz o iş sen 2gün git 1 gün dinlen

• Hedef ne

0|0
    0|0
  • amacın kilo vermek mi kas yapmak mı sıkılaşmak mı

0|0
    0|0
    • kilo vermek

• ayağımdan dolayı hala enerjim olsa bile uzun süreler koşamıyorum ya da bisiklet gibi egzersizleri yapamıyorum. Neden ağırlık çalışmamalıyım?

• klo vermek için çok zaman harcarsın.. kilo vermek için en iyi yol kardiyodur.. yoksa ağırlık çalımanda bir mahsur yok.. ama hafif başla.. çok da artırma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...