Erkekler; kısa boylu kızlara bakışınız nasıl böyle kızlardan hoşlanırmısınız, :)

1.52 boyundayım.Genelde benden boyca uzun sevgililerim oldu.Başta boyumdan memnun degildim ama zamanla boyumla kendime barışık olmayı ögrendim.Mesela topuklu ayakkabı alışkanlıgını fazlasıyla kazandım.Genel anlamda soruyorum nasıl kızlar hoşunuza gider? :)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan kendinizle barışık olmanız ve kafa yapısının uyumlu olması, onların hepsi ekarte edilebilir şeyler. Temelinde gerçek aşk ve sevgi varsa boyu kimsenin gözü görmez, söylentileri de kulağı duymaz, takılmayın böyle şeylere... Her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Süperdir bence.

Minyon, kısa boylu, çıtıpıtı, narin falan olursa çok daha bir süper.

Yazarken bile duygulanıyor insan :p

Yak tüm topuklu ayakkabılarını bence..

1|0
    0|0
    • alıştım bikere ya vazgeçilmiyor :)

• iyi bakalım bence boyun gayet normalmis :)

• Şikayet eden olmadı şimdiye kadar :p

• Bir şey diyicem Uzun boylu erkeklerin kısa boylu kızlardan hoşlandığını biliyormuydun :) Ben dahil çok arkadaşım vardı uzun boylu nezaman kısa ve tatlı bir kız görsek vay deriz yani Bana göre Uzun boylu kızdan daha fazla yeriniz var yani sadece benim düşüncem ginede

0|0
    0|0
  • Herkes hoşlanmayabilir, ama kesinlikle bir çekiciliği var kısa boylu bayanların. Ben yüz güzelliğine bakarım. Gerisi pek önemli olmaz.

0|0
    0|0
    • hakılısın batou vücut hatlarının orantılı olması da var,mesela çok kız görüyorum boyu 175 ama fizigi berbat :D

• evet 155i geçmiyorlar ama yine de fizikleri ve yüz hatları kusursuz :)

• Aynen :))

• 1.65 1.72 arası benim için idealdir.

0|0
    0|0
  • Benim için ideal kız boyu 1.70 - 1.80 arasıdır. Ve erkekler çoğunlukla uzun boylu kızlardan hoşlanır.

0|0
    0|0
  • Boyumdan(178) 3-15 cm aşağısı kabulümdür.

0|0
    0|0
  • 10-15 cm kadar benden kısa olması idealdir

0|0
    0|0
  • Hoslanmamak degilde uyar mi bilemem. Boyum 1.86 yani :) Hoslanirim hoslanmasina, ama yanyana nasil olurdum 1.50da bir kiz ile, onu bilemem :D

0|0
    0|0
  • Kısa boylu minyon tipli kızlar her zaman daha fazla ilgi görüyor :)

0|0
    0|0
    • biraz öyle 190 üzerinde birisinden tekllif aldıgım olmustu bikeresinde o da abartı olurdu ama tabi :)

• İnsanın kendiyle barışık olması lazım sonuçta maddeden ibaret degiliz işin içine ruhumuzu katarsak herşey ayağımıza geliyor :)

• zaten kısayım ne yapayım at gibi kızı

0|0
    0|0
  • üzülmeni istemem ama ben kısalardan hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
    • senin demenle üzülmüyorum zaten merak etme :)

• Minyon severim.

0|0
    0|0
  • Böyle toparlak gibi olanlar çok aşırı itici ama zarif olanları tatlı =)

0|0
    0|0
    • zayıfım çok şükür :)

• hmm kızma ya hani zayıf olunca otomatikmen zarif de olunuyor ya ondan şey etmiştim :P

• hahahahhaha :D ssen mi zayıfsın kusura bakamda bu nasıl özgüven panda yavrusu gibi hala zayıfım diyor :d

• yatakta kısa olanlar daha iyi olabiliyor

0|0
    0|0
  • insanın kendi boyunda bir sevgilisi olması daha güzel birşeydir ama kısa boylu diye de hiç bir kız assalanmaz kii :) allah vergisi

0|0
    0|0
  • 175 civarı boy kumral dolgun vucütlu beyaz tenli sevimli pozitif hatunları severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...