Karşılıklı olup olmadığını nasıl anlarım?

bana bakışları herkesden çok farklı anladım ama sevdiğimi söylemem için tamam bu benden hoşlanıyo artık gitmeliyim dedirtcek bişey yapmıyo. bakıyo yanına gidiyorum konuşmuyo ama baktım mı çok derin bakıyo alamıyorum kendimi gözlerinden bazen de o bakınca fark ediyorum ama sınıfta laf söz olmasın onunla ilgili diye kafamı çeviriyorum ama yanlış anlamasındanda korkuyorum karşılıklı olup olmadığını nasıl anlarım

Güncellemeler:
kısacası hayır cevabı almaktan korkuyorum . ama çok seviyorum ilk hamleyi nasıl yapmam lazım

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakışlarından anlıyorsan başka ne yapması gerekiyor? Kaldı ki sen de kafanı çeviriyormuşsun, sen ona laf gelmesin diye yapıyorsun ama muhtemelen o senin onunla ilgilenmediğini anlıyordur. Aynı sınıftasınız herhalde, o zaman illaki gidip ben seni seviyorum demek zorunda değilsin, havadan sudan muhabbet kurmaya çalış.

0|0
    0|0
    • yok muhabbetim ama ama sınıf haricinde beraber olduğumuz yer yok ama laf gelmesinide asla istemiyorum ama oda beni anlasın istiyorum nasıl olacak bu

• kızlar hangi muhabbetlerden hoşlanır ki

• İlla hoşlanacağı bir muhabbet olmasına gerek yok ki ne bileyim dersle ilgili falan bir şey sor. Halinden anlarsın seninle konuşmak isteyip istemediğini.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...