Kapat

Fatih Terim ile olur mu bu iş, siz ne düşünüyorsunuz?

2018 Dünya Kupası Grup elemeleri mücadelesinden başarı ile çıkar mıyız? Fatih Terim ile olur mu bu iş, siz ne düşünüyorsunuz?

• Olur
    45%(5)36%(12)Oy Ver32%(7)
  • Olmaz
    55%(6)64%(21)Oy Ver68%(15)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla Egoist.. Arda, Caner, Gökhan, Burak, Selçuk gibi oyuncuları kadroya almaması kabul edilecek gibi değil ama belli de olmaz yeni genç kadro da belli bir çizgi yakalayabilir..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem içimizde ki çeteleşmelere karşı çıkıyoruz, o halde Fatih Terim'e destek olmamız gerekmez mi?
    Çünkü o futbolcular resmen çeteleşmişler (Hakan Balta hariç, çünkü o yaşından dolayı çağrılmamış, adam şu an 34 yaşında ve zaten 2018 dünya kupasında olmayacaktı)

1|2
    0|1
    • hangi futbolcuları kastediyorsun çağrılmadı derken ve çeteleşmeyi kastederken

• euro 2016 yı sabote eden prm çetesinden bahsediyorum

• anladım tamam

• Olabilir maç izlemem

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Rahat çıkılacak gruptan bile ittire kaktira cikariz eğer çıkarsak. Bu adam gitmesi artik kabak tadı verdi

0|0
    0|0
  • O federasyonun ben.. Galatasaraydayken harikaydı imparatorum.. ! Getirdiler millli takıma getirseydin Senol Güneşi misal oda güzel teknik adam.. Galatasarayımzı bozdular bilerek kasti.. Aha da yüzlerine söylüyorum... Allahınızdan bulun!!!

1|1
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • O pirimci çete futbolcuları almayarak takdirimi kazandi

1|0
    0|1
    • kimleri kastediyorsun almayarak diyerek

• Fatih Terim ile olmaz.

0|0
    0|0