Fatih Terim ile olur mu bu iş, siz ne düşünüyorsunuz?

2018 Dünya Kupası Grup elemeleri mücadelesinden başarı ile çıkar mıyız? Fatih Terim ile olur mu bu iş, siz ne düşünüyorsunuz?

• Olur
    45% (5)32% (7)36% (12)Oy Ver
  • Olmaz
    55% (6)68% (15)64% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla Egoist.. Arda, Caner, Gökhan, Burak, Selçuk gibi oyuncuları kadroya almaması kabul edilecek gibi değil ama belli de olmaz yeni genç kadro da belli bir çizgi yakalayabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem içimizde ki çeteleşmelere karşı çıkıyoruz, o halde Fatih Terim'e destek olmamız gerekmez mi?
    Çünkü o futbolcular resmen çeteleşmişler (Hakan Balta hariç, çünkü o yaşından dolayı çağrılmamış, adam şu an 34 yaşında ve zaten 2018 dünya kupasında olmayacaktı)

1|2
    0|1
    • 3ay

hangi futbolcuları kastediyorsun çağrılmadı derken ve çeteleşmeyi kastederken

• 3ay

euro 2016 yı sabote eden prm çetesinden bahsediyorum

• 3ay

anladım tamam

• Olabilir maç izlemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Rahat çıkılacak gruptan bile ittire kaktira cikariz eğer çıkarsak. Bu adam gitmesi artik kabak tadı verdi

0|0
    0|0
  • O federasyonun ben.. Galatasaraydayken harikaydı imparatorum.. ! Getirdiler millli takıma getirseydin Senol Güneşi misal oda güzel teknik adam.. Galatasarayımzı bozdular bilerek kasti.. Aha da yüzlerine söylüyorum... Allahınızdan bulun!!!

1|1
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • O pirimci çete futbolcuları almayarak takdirimi kazandi

1|0
    0|1
    • 3ay

kimleri kastediyorsun almayarak diyerek

• Fatih Terim ile olmaz.

0|0