Arkadassssslar 10gundur fitnessa gidiyorum yuruyus falanda yapiyorum 1gram bile veremedim bu normalmii?

3.5 4 litrede su iciyorum.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• fitnessa gidiyorsunda nekadar kalori yakıyorsun hesapladın mı? günlük nekadar kalori alıyorsun hesapladın mı? aldıgın kalori ve yaktıgın kalori miktarları önemli.. eger aldıgının fazlasını yakmıyorsan zayıflayamazsın.. biz buna kalori açığı dıyoruz.. dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hemen etki yapmaz on günde ne bekliyorsun canim. kilo almak çok kolay ama vermek o kadar kolay değil maalesef. Spor ve yuruyus yetmez en önemlisi yediklerine dikkat etmek şekeri hayatindan silip atman gerek. zor bisey değil bir kaç gün şekersiz cay ve kahveden tiksinirsin ama daha sonra şekerli içince miden almaz. tuzu olabildiğince aza indir ve ekmekten elinden geldiğince uzak durmaya calis. kayisili form cayi iç çok faydasi oluyor metabolizma hızlandiriryor. sbahlari AC karnina şekersiz türk kahvesi gece yatarken de bir kase yoğurt yersen çok faydasini görürsün tecrubeye sabittir 😉

1|0
    0|0
    • 3ay

Tesekuir ederimm:)) ama 1haftada 1kilo verilir diye biliyodum. Ben veremeyinceee sasirdim

• 3ay

herkesin bünyesi farkli bende çok kolay kilo veremiyorum mesela. uç arkadaş düzenli yürüyüşe gidiyorduk onlar bir ayda 3 kilo verirken ben 1 kilo bile veremedim normal kilomdan 600 gram eksildim sadce düşün.

Erkekler Ne Diyor 17

• verirsin zamanla

1|0
    0|0
  • 10 güne birşey olmaz

1|0
    0|0
  • hoha
    ben 4 litreyi 1 haftada içmiyorum 😄

1|0
    0|0
  • istersen havada 40 takla at beslenmene dikkat etmediğin sürece birşey elde edemezsin beslenme kalori sayma makro sayma spordan önce gelir

1|0
    0|0
  • vücudunu boş olarak tart hiç bit şey kalmasın bide 2-3ay veremeyebilirsin babamda öyle oldu sonra çok kilo verdi sebebi vücut savunmaya geçiyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Sabah kalktigimda tartiliyorum hep zaten ve 2 3 ay nasil dayanicaaam aaa 😂

• 3ay

Spor hemen bittikten sonra daha kilolu cikiyom aksam oldugu icin jdjc 4litre su iciyom diyom...

• 3ay

çok koşacan o zaman ben salonda 1 ayda 3 kg vermiştim canıma deysin 😊

• maşallah daha yeni başladın verirsin sonra ki günlerde

1|0
    0|0
  • Sabretmen lazim bu iş böyle

1|0
    0|0
  • Ben eridim yürüyüş yapa yapa
    ...

1|0
    0|0
  • yeme düzenini de belli bir şekle sokmalısın

1|0
    0|0
  • acele etme bir anda vermeye başlarsın

1|0
    0|0
  • Vücut yapına göre değişir

1|0
    0|0
  • yağ oranında mutlaka değişim olmuştur pea etme

1|0
    0|0
  • Beslenmen nasıl

0|0
    0|0
  • d3egıl

0|0
    0|0
  • ilk zaman normal

0|0
    0|0
  • salonda hoca yok mu

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayir sitenin salonu

• 3ay

Hergun 1 saat 1.30 saat falan

• 3ay

denklem basit kilo vermek için aldığın kaloriden fazlasını yakmalısın.. kardiyo yap.. sadece yürüyorsan olma ihitimali zayıf.. yeni başladıysanbir iki hafta yürü.. her geçen gün hızlan...
      sonra koşmaya da başla.. her gün koşma süreni uzat..
      bisiklete bin.. ip atla.. zıplayarak dizini karnına çek.. şınav pozsiyonu alıp ayağını bileğine değdirmeye çalış.. vs...
      mekik çekmek bele zarar...

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet normal önce vücudun sıkılaşmaya başlar ondan sonra kilo vermeye başlar. Kıyafetlerinden anlarsın bunu, daha sonra vermeye başlarsın kiloları.

1|0
    0|0
  • Normal kilo onemli degil zaten tartida si_ilasman onemli

1|0
    0|0
  • zamanla

1|0
    0|0
  • Normal değil ben 2. Günden itibaren sıkılaşmaya falan başladım

1|0
    0|0
Yükleniyor...