Galatasaray ın Yeni Transferi Nigel De Jong Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray ın Yeni Transferi  Nigel De Jong Hakkında  Ne Düşünüyorsunuz?
Melodan daha sert ve daha pisikopat bir oyuncu orta sahaya sertlik katacaktır. Rakip futbolcular için korkutucu bir transfer De Jonga karşı oynamak futbolcuların özgüvenlerini yerle bir edecektir. Kariyerinde Manchaster City, Milan gibi takımlarda oynamış ayrıca Hollanda Milli takımınında ön liberosu Sneijderle orta sahada iyi işler yaparlar.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle iyi transfer

0|1
    0|0
    • 3ay

Yuz de yuz bu sertlikte bir ön libero Turkiyede yok

• 3ay

Atibada fena değil ama sertlik ve kariyer açısından De Jong Şu anda Ligin en iyi ön liberosu bana göre

• 3ay

atiba adamın dibide... Bu yıl ümitsizim nedense. De jonh aynen iyi şu an. Düşündümde De Jong un yanında tolgay atiba ozi den biri olsa... omg

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Fetö galatasaraydan kismiyor parayi, devam yatirima :) Iyi transfer.

0|1
    0|4
    • 3ay

Aynen kismiyo harika transfer

• Ortasaha ya ihtiyacımız olan o sertliği agresifliği katar snejder ile iyi olurlar fakat de jong sahaya çıkınca Tolga değil Selçuk kızağa çekilmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

Tolga süper oynuyo zaten yedek Birakmazlar o nu fakat De Jong Tolga ikilisi fazla defansif kalir bu durumda oyun kurmak için Sneijder daha geriye gelmek zorunda kalır De Jong la Diarra beraber gelseydi Sneijder ilerde sadece kaleci avlardi

• 3ay

Bence Sneijder daha onde oynamali

• 3ay

Tolga Selçuk'tan iyi oyun kurar emin ol

• iyi transfer lass gelse daha bir sevinirdim fakat dünya da da tek o yok de jong çok iyi bence maliyet açısından da diarra dan daha az maliyetli forvetimiz de geldi valla çok mutluyum sneijder le yakıp kavurur orta sahayı

0|0
    0|0
    • 3ay

Diarra De Jongdan bir tik üstün ama çok maliyetli verdiğin paranın karşılığını alamazsın. Tiote gelecek diye korkmuştum ama Allaha sukur yatti transfer De Jong geliyor Meloyu 3 maçta unutturur bu adam.

• 3ay

De Jong Melodan daha iyi aslinda

• 3ay

ben izlemedim ama sertmiş city milan ajax ta oynamış tecrübeli devamlı ilk 11 oynayan oyuncu. ben taraftar- melo ilişkisi bakımından melo ayrıdır dedim yoksa oyun olarak melo dan daha iyi olması çok iyi olur orayı hiç dolduramadık belki de o mevkii yüzünden geçen yıl şampiyonluktan olduk bence orayı dağatır lakabı da kasap mıymış neymiş valla liğme liğme eder

• fırtına gibi esecez

0|0
    0|0
  • Orta saha ve göbek orta saha iyi kendisini pesden biliriz

0|0
    0|0
  • Hhos geldin lindo jounhg do adam yaa. d

0|0
    0|0
  • Tioteyede geldi denilmişti dur bakalım bu yaşlı sağlık kontrolünden geçebilecek mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...