Bir kadınla cinsellik için en fazla ne kadar uğraşırsınız?

Bir kadınla cinsellik için en fazla ne kadar uğraşırsınız?

Ona sürprizler yapıp, zaman ayırır mısınız?

Duygusal yaklaşır mısınız?

En fazla ne kadar numara yapabilirsiniz yani cinsellik istemiyorum ciddiyim deyip, niyetinizi en fazla ne kadar saklayabilirsiniz?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Parası cok fazla olan zaten kolayca halleder 3-5 kıyafet altın kolye bitti işte. bu kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sevgili olan bir çift arasındaki diyalog :

Kadın : Hiç tanımadığın kadınları yatağa atmak için ne kadar uğraşıyorsan, benim için de o kadar uğraşmanı istiyorum.

Erkek : Nasıl yani, anlamadım ?

K : Yani dışarda hiç tanımadığın bir kadınla yatmak için ne yapıyorsun ? Sürprizler, sempatiklikler, hediyeler, romantizm, yemek, dans, vs vs değil mi ?

E : Evet...eee ?

K : İşte benim için de aynı şekilde uğraşmanı istiyorum.

E : İyi de, her seferinde baştan başlayacaksam, sevgili olmanın anlamı ne ?

K : ...!?

0|0
    1|0
  • Selam;;

Ben size klasık cevap veremeyeceğim...

Şöyle yaparım ,böyle yaparım diyemeyeceğim...

Onun sevgisini kazandıktan sonra bedensel mutluluk zaten kaçinılmaz olacaktır...

Eğer ki sevıyorsam,canımı bıle vereceime kanaat ettiğim insan için,ömrümü adarim

HAYATIM ONURUMDUR...sözü nasıl kutsalsa...Karşimdakide canımın caa'nıdır

Sorunuz çok guzel 5*

0|0
    0|0
  • ablacım erkek mılletıne fazla guvenme profesyoneller zor kadınla fazla ugrasmaz 2 3 hafta bazı serefsız abazalar varkı yapana kadar bırakmaz her numarayı dener

0|1
    0|0
  • kişiden kişiye deqısır.. o kadına baqlı bısey.. ama olqun bayanlar daha ılımlı oluyo.. sonucta maksat bellı alısverıs.. alcaz vercez ekonomıye can vercez.. :) fazla uqrastırmıyorlar..

0|0
    0|0
  • Sürpriz de yaparım zaman da ayırırım ama gerçekten seversem. Sevmezsem hiç uğraşmam zaman kaybetmeyle :)

0|0
    0|0
  • ne kadar gideri olduguna bakar degicekse daha cok ugarasılır, cokta film cevirmem sahsen oluyom geberiyom senin icin diye

0|0
    0|0
  • 2 ay kadar dayandım ve artık yeter dedim. Bi' kaç gündür görüşmüyoruz ve artık görüşeceğimizi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • çok kazık sormuşun be :D bir yere kadar direnhilir gönlünü yapmaya çalışılır hediye

falan güzel şeyler söyleme olmuyosada zorlamamanın anlamı yok :D

0|0
    0|0
  • kendi isteyene kadar saklarm

0|0
    0|0
  • takla atarım amıda kalkarım doner tekme atarım etkılerım yanı

0|1
    0|1
  • Cinsellik düşündüğüm biri ise direk konuya girerim. Farklı beklenti içerisine girmemesi için.

0|0
    0|0
  • cinnselliği yaşamak istemek lakayıtlık olarak algılanıyorsa hiç uğraşmam

0|0
    0|0
  • cinselik herkese göre farklı.kimi için gereklilik değildir kimi içinse olmazsa olmaz.ama şu gerçek sevgi aşk kadar o da olmalı.herşeyin bir zamanı vardır ama çok fazlada olmaması lazım.seviyorsam beklerim ama onunda beni anlamsını isterim

0|0
    0|0
  • yooo numara yapmaya gerek ve ihtiyacım yokki tamamiyle duygusal yaklaşıyorum zaten testis kanseriyim ve ikisinide aldırdım ben yani ne niyetim olabilir bir bayan için bundan sonra canım yani

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam. onun egosu tatmin olcak diye ben kimsenin peşinden koşamam. isterse yaparız istemezse istediği gibi birini bulsun.

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesine kadar...:)))

0|0
    0|0
  • ben öyle şaklabanlıklar yapmam..ben sevdiğim kadınla yaşamak isterim,zaten o da beni seviyorsa yaşanır zaten yaşayamıyorsak arada sevgi ve güven negatif konumdadır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hırslıysa elde edene kadar uğraşır bence

kanma buna

eşine sakla kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...