Kadın erkek karışık spor yapması uygun mu?

Bazı kadınlar karışık yerleri tercih etmiyorlar bunun sakıncası nedir

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Daha rahat olmak için. Erkek oluyor, beğeniyosun ona konsantre oluyorsun en basitinden.

Kendi adıma da konuşursam neden başım kapalı tesetturlu ve rahatsız bir biçimde spor yapayım. Daha rahat kıyafetlerle kadın kadına yaparım daha iyi..

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Göbeğinden utanan var , tayt giydiği için vücut hattı görünmesin isteyen var

0|1
    0|0
    • 3ay

Göbeğini söyleyen olması hic doğru bak :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle karşı olduğum bir durum değil ama abaza dediğimiz şahıslar yüzünden çekinir hale geldik ne yalan söyliyim.

1|0
    0|0
  • Sana bakan erkekler kesen mi dersin içine düşen mi dersin spordan sonra numara almak isteyen mi dersin şimdi neden aynı ortam da bulanalım Ancak spor salonu ciddiyet sahibi bir yer ise bu mümkün aksi türlü Spor yapılmaz orada

1|0
    0|0
    • 3ay

Spordaki kadına asılınca ne oluyor dışarıda kadın kaynıyor

• Bence yok saçma

0|0
    0|0
  • Tamamen rahat etmek amaçlı

0|0
    0|0
    • 3ay

Derken?

• 3ay

Kıyafet hareketler yani bir şeyleri erkekler sana öküz gibi bakmadan yapmak daha kolay

• 3ay

Bakmasa da triplere giren oluyor

• Sence ne?

0|0
    0|0
  • Caiz değil

0|0
    1|0
    • 3ay

Dışarıda gezmekte caiz değil

• Giykmlerinden ve aldiklari pozisyonlardan dolayi daha rahat olmak icin

0|0
    0|0
  • uygundur. neden uygun olmasın ki?

0|0
    0|0
  • Daha rahat olmak için karışık tercih etmiyolardır

0|0
    0|0
  • Evet, uygun ama abaza ve kekolarin olmadigi bir spor salonu şart

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben kadınların oldugu karışık salonlarda çalışmıyorum sebebi millet spor yapmak için gelmiyor benide etkiliyor bu durum nefret edıyorum

0|0
    0|0
  • Uygun tabi. Bokunu cikardiniz artik. Kadinla erkegin ayni oksijeni solumasi uygun mu diyeceksiniz bir 10 seneye.

1|0
    0|0
    • 3ay

Onu sorarlar yakın da :)

• 3ay

@Kaşif1998 valla ben 4 yildir salona gidiyorum hic oyle bir durumla karsilasmadim.

• 3ay

@Kasif1998 hem ayrımcılık olması gerekli yazmissin hemde bu denyoya katılmışsın çelişkili kişilik

• Spor yaparken pozisyon vb istemsizce uygunsuz olabiliyor. Erkeklerinde ne mal olduklarını biliyorlar. Sonuç bu.

1|0
    0|0
  • Bizim salonda da kadın erkek ayrı. Bazen kayıt olmaya gelen kızlar yanlışlıkla bizim tarafa giriyorlar. Belden yukarısı çıplak hayvanımsı herifleri görünce gözleri fal taşı gibi açılıyor. Hani sakıncasını sen düşün.

Tabi bu yaşanılan yerle de alakalı.

0|0
    0|0
  • Uygun ama abaza erkeklerimizin kendini sergileme çabalarından dolayı türkiyede pek mümkün durmuyor. Var mı var ancak 1-2 tane koşu bandında koşan teyze dışında pek olmuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Kardeş spor yaparken ister istemez bazı hareketler yapıyon erkeklerin arasında rahat edemezler coğu ve bende rahatsız olurum yani.

0|0
    0|0
  • Aslında gayet uygun, normal. Ama bazı erkekler ve kadınlar spor yapmak için gitmiyor tabii.

0|0
    0|0
  • Abaza tim 😂

0|0
    0|0
  • uygun yani ☺

0|0
    0|0
  • skerler diye korkuyo olabilirler

0|0
    0|0
  • öyle bir salona denk gelmedik bir türlü ya. benim motive olmam lazım. d