Bizim takıma gelince messi gelmeyince sabri demek niye oluyor?

mesela alper potuk gs ye gelceği çıktı gsliler süper oyuncu dedi fb liler hadi lan dedi bir halt etmez . fb ye geldi bu sefer gs lilier 5 kuruş etmez dedi fb liler de iyi oyuncu demeye başladı bu niye var_?

• Takımım sabriyide alsa benim için messidir
    100% (3)33% (1)67% (4)Oy Ver
  • Yok öyle bişey. varsada onlar az bir kesim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)67% (2)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alper iyi bir oyuncu.eğer takımına gelmedi diye kötü deniliyorsa tek sebep kıskançlıktır

2|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 4

• a şıkkı süpermiş:))q7de bir zamanlar iyi değildi şimdi süper olmuş mesela yani:))

0|1
    1|2
  • Valla ben hala aynı düşücedeyim..

Cidden çok iyi seri yetenekli bir oyuncu.. Sadece karaktersiz olduğunu yeni öğrendim bu kadar yani değişen bişi yok ...Fener hayrını görsün..

1|2
    2|2
  • Anlamadım niye Sabrim<3 dalgaya hedef. :/

0|0
    0|0
  • Galatasarayın başarılı olmasının eb büyük sebebi,takım içindeki dostluk ve aile ortamının yakalanmış olmasıdır.

Alper iyi bir futbolcu ama maalesef karekter olarak 5 para etmez biri.

Galatasaray takımının içine bu karekterde ki birini almak,aynen takımın içine dinamit koymak gibi olurdu.Takımımız içindeki aile ortamının bozulmasında Alper bize gelmesin daha iyi

1|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Her zaman Alper yerine Melo´yu tercih ettiğimi Alper´in Galatasarayda yedek kalacağını söyledim

1|2
    1|2
  • Kedi ve türevleri ulaşamadığı ciğere mundar dermiş..

Not = aslında sadece Gese değil, her takım öyle..

2|1
    1|0
  • Onu bunu bırakında Alpere verilen para çok çok fazla. Alpere o kadar para veriliyorsa Salihin aldığı paraya 3 kat zam yapılmalı. Not: Fenerbahçeli değilim.

0|0
    0|1
  • benim için başarı ise olcay başarısız ise dentinho, messi vız gelir, sabri tıs gider.

0|0
    0|1
  • Yok ya ben Mehmet Topuz için de dandik diyordum, fenere gitti dandik dedim, sonradan gördük baya dandikmiş.

Mehmet gol atınca Stadyum ne diye bağırıyor. "TOPUZZZZZZZZ" diye mi? :D

0|0
    1|1
  • galatasaraylılar kedi ciğer muhabbeti yapıyolar ahahahahah :DD:.

0|0
    1|0
Yükleniyor...