Biz Zaten biliyorduk ! iyice Şaşırdılar..

Malum reyhanlı olayından sonra akp ve sempatizanları "Katil Esad" diyerek havaya girdiler. Ancak dün Redhack patlamadan önce Jandarmanın tutanaklarını yayınladı. Bugünde Beşir Atalay biz zaten biliyorduk gibi pişkin pişkin konuştu. Nasıl insanlıktır bu ? Nasıl müslümanlıktır ? Bir saldırı olacağının bilgisine sahip olduğunuz halde devlet olarak neden müdahale etmediniz ? neden önlem almadınız ? onca insan hayatını kaybetti. Nasıl yastığa başınızı rahatça koydunuz? Bu arada Başbakanın neden rehyanlıya gidemediğinide umarım herkes anlamıştır. Sırf Esad'ı katil ilan etmek için kendi ülkesinin vatandaşının ölümüne göz yuman birine ne denir ?

link

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben umudumu kaybettim bu konuda, cahil bir toplum yarattılar ve cahil topluma ne yaparsan yap göremezler gerçekleri. Bence Mustafa Kemal Atatürkün en çok mücadele ettiği şey toplumun cahilliğiydi. Etkisiz, tepkisiz, olanlardan bir haber, hayata bakış açısı dar görüşlü olan, küçük hedefleri gözleyen küçük adamlar olduk çıktık.

link

Sadece reyhanlı değil, bir çok olayın arkasında siyasi olaylar dönüyor ve bunlar çıkar uğruna yapılan şeyler ve bu çıkar uğruna insan öldürmekten çekinmeyen hayvandan da aşağılık insanlar var. Ama bu insanlar toplumları parmağında oynatıyor. Çünkü cahiliz.

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• yandaş medyada hiç bir şekilde habere alınmadı bu olay :) SABAH ZAMAN STAR anladınız siz

1|2
    0|0
    • bütün medyada alınmadı ilk gün yanılmıyorsam birde amaç milletimiz bu durumu duyup rahatsız olmasın diye dediler

• yanılıyorsun ilk gün ilk saatlerde bir kaç gazetede yayınlandı bu haber ve sözünü ettiğim gazeteler bugün dahi yayınlamadılar ;)

• Gizliden yazmayan cesur üye.

• Amaç iki ülkeyi savaştırıp başkalarının bundan yararlanmasına hizmet etmek. A.kp ve tayyip bu ülkenin başına gelmiş en büyük şerefsiz, hırsız, bölücüdür.. Bizim insanımız önyargılı ve kör olduğu için o kadar açık açık olaylarını dahi göremediler reyhanlıdaki olaydan sonra hala daha a.kp li olan varsa asıl allah onların belasını versin çünkü onlar yüzünden bütün bu olanlar, onların kıyaslama, sorgulama denen bir beynin olması gereken işlevini yerine getirmemekte ısrar ettikleri için! Onlar insan değil, onlarda vicdan vs yok.. sözlükteki bütün kötü kelimeleri sıralayın yine de bunların yaptıklarını anlatmaya yetmez!

0|0
    0|0
  • bu olay tayyip ve emarikanın planı suriye operasyon düzenlemek için halkımız kullanıldı tayyip de bunu izledi ...acın gözünüzü artık ...başbakan ın ülkesinde bombalar patlıyor başbakan nerde?

1|1
    0|0
  • ülkeyi sömürüyorlar işte biz böyle bir hükümetin yönettiği ülkede yaşıyoruz bundan utanıyorum sırf suriye ile savaş çıkarmak için ülkesindeki insanları gözünü bile kırpmadan bombalayan bir insan

0|0
    0|0
  • onların çoğu tekrar aynı partiye oy verecekler MasterMan çünkü onlar düşünmek istemiyorlar.tüm şartlar iyiyye doğru gidiyo onlara göre. onlar her şey iyiye doğru gittiğini düşüne dursun, milli karakterimizde,milli değerlerimizden de parça parça koparıp bizi hissizleştiriyorlar. ileride yapılacak daha büyük işler içinde bu kadar tepkisiz kalalım diye.

0|0
    0|0
  • hayır birde unutturmaya çalışanlar korumaya çalışanlar var onlar ne diyecekler onca alevi vatandaşımızı öldürdüler hesap versinler !

Herşeyi unutan bir toplumuz derbilere kadınlara ayıracağımız zamanın birazınıda ülkemize insanlarımıza ayırsak Reyhanlı unuttumu?

bazen diyorum hepsi gebersin bu kadar çok unutup görmemezlikten gelmekte çok koyuyor insana ne halleri varsa görsünler lakin sonrada çıkıpta türklük bilmem ne taslamasınlar

1|0
    0|0
  • reyhanlı olaylarından yaklaşık bir hafta önce başbakanın bir konuşmasında amerikanın suriyeye girmesi halinde müttefikleri olarak destek verilebileceğini ima etmişti. bu desteğe kılıfta tabki reyhanlı oldu.insanlarının hayatını hiçe sayıp siyaset -iktidar oyunlarına alet eden bir hükemeti tanımıyorum ben seçmedim son 5 yıldır olanlardan sonra tekrar oy verenlerinde hangi mantıkla aynı partiye oyverdiklerini bilmek isterdim doğrusu.

1|1
    0|0
    • gençlerinin siyaset düşünemediği bir ülkede kimse hiç bir şeyi sorgulamaz,kimse hiçbir şey için hesap sormaz. artık ne yutuyosak hızla apolitize oluyoruz

• oy veren,n ta gelmişini geçmişini ... diyorum adam öyle bir savunuyoki önce allah sonra tayyip diyolar peygamber yok arada bunu diyen yavşakların hepsinin cebinede 3-5 kuruş giriyoya o paraya vatanını kızını oğlunu satıyo şerefsizler

• esad karşıtları amarikan yandaşlarıdır arkadaşlar kendi vatandaşı olsa bile esad iyi yapıyor ama reyhanlıyı esad bombalamdı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1950 lerden bu yana canım ülkem hep bu zihniyetteki iktidarlar tarafından yönetilmedi mi? hepside amerikan uşağı değil miydi? şu memlekette atatürk 'ten sonra gerçekten dürüst, gerçekten insan, gerçekten müslüman, gerçekten vatansever biri iktidar oldu mu? halkı cahil bırakan, dini sömüren, halkı aç bırakıp kendine muhtaç edip, 3 kuruşa kendine oy satın alanlar yine onlar değil miydi? aslında sorun yine bizde. bunlar iktidara gelene kadar seçtiklerimiz o kadar beceriksizdi ki bu adamlar milletin gözüne kurtarıcı gibi göründü. neden hiç sosyal demokrat bir hükümeti tek başına iktidar yapmadık, neden denemedik, neden hep sosyal demokratlar dinsizdir, komunisttir, türkiye sol iktidarla yönetilemez dediklerinde inandık? bu güne kadar muhafazakar sağ iktidarlar türkiye 'ye ne verdi, halkına eziyet etmekten başka ne yaptı? bu memlekette hangi taşı kaldırsan altından bir cemaat, bir tarikat, bir ülkücü mafya çıkmadı mı? hep katil mafya babalarına, derin devletin katillerine gıpta ile bakmadık mı? bunları bize vatansever diye yedirmediler mi? oysa ki hiç sosyal demokrat mafya babası ve ya derin devlet adamı çıktı mı bu güne kadar?

bence sorduğun sorunun cevabını bulman için benim yukarıda sorduklarımı cevaplamalısın. tabii ki fikrin, görüşün farklı olabilir, sonuna kadar saygı duyarım. hatta karşımdaki gerçek bir vatanseverse memleketimiz için onunla yan yana da yürürüm.

bu arada kafamdan geçen son şey ise, bu kadar olan bitenden sonra onlar değil, biz nasıl rahatça başımızı yastığa koyuyoruz... saygılar...

1|1
    0|1
    • o bahsettiğin kişiler çakma sağcı o kişiler ya sağcı kılığındaki solcular ya da dış güçler yani masonlar

• yazdıklarımı aynen teyit ettiğin için teşekkür ederim. onlarca yıldır çakma sağcıları, solcuları ya da masonları seçtiğimizi anlamışsın sende. demek ki bu memlekette adam gibi adam siyasete girmiyor. çok yazık...

• sen nasıl pişkinliktir diye akp hükümetine kızıyosunya müslümanlığına isnalığına laf ediyosun ya onların hiç bir suçu yok bütün bunları gördüğü halde bunlara oy veren cebine akp den dolayı 3-5 kuruş girdiği için sevinen %50 söyle anlat bunları geçenlerde türk milleti kadar karaktersiz millet yok dedim millet deliye döndü dünyanın hangi ülkesinde vatanı toprağı alenen satan bir hükümet bu kadar alkışlanıyo halktan destek görüyo herkes cebine giren 3 kuruş için vatan satıyo

2|2
    0|0
    • Dikkat edersen yazıda akp ve sempatizanları dedim. Yani sadece akpyi suçlamıyorum.

• ülke elden gitti o kadar kan boşa aktı şehitler mezarında rahat ediyomu hiç sanmam terör örgütü kurmaya teşebbüsten içeri attıkları paşalarımız ömür boyu hapisle yargılanıyo diğer tarafta terör örgütü kurmuş 35 sene yönetmiş 35 bin cana malolmuş bir şerefsiz cennet gibi adada krallar gibi yaşıyo buna sebep olan halkın ta gelmişini geçmişi ben

• İşin beni daha çok üzen yani gene bu adamlar %50 civarı oy alacak bu milletten. Anlamıyorum anlamıyorum insanlara da şöyleler böyleler diye hakaret etmek bana yakışmaz. Sanırım pekçok kişinin dediği gibi muhalefet zayıflığı var. İnsanlar da gidip tayyibe oy veriyorlar. Oda veriyor dini veriyor iman bismillah kitap amnetü lillahi vesselavatü edebiyatını ki zaten bunu yapınca bu memlekette akan sular duruyor. Ülkemin insanını anlamıyorum anlayamıyorum.

1|1
    0|0
  • Bu özgür suriye ordusunun bir 'askeri' esadın adamlarından bı tanesının kalbını sokup yedıği bir video var. İşte böyle adamlar 'özgürlük' istiyormuş. Çok arar Suriyeliler esadı.

1|1
    0|0
    • Bu vahşet değil de nedir be hocam :S Olan masum suriye halkına oluyor. Kahrolsun terörist muhalifler!

• Adam o kadar yıkıyor, terör estiriyor, hakları kısıtlıyor ve hala destekleyeni var. Mucizevi bir şey!

1|1
    0|0
  • çıkar yüzünden calar gidiyor

1|1
    0|0
  • bombalamayı da yapan zaten suriye karşıtı bir örgüt esad la da alakası yok ki

0|0
    0|0
  • AKP severlerin de vicdanı rahat mı acaba...

0|0
    0|0
  • Boşununa oranızı buranızı yırtmayın Tayyip ne derse o olur

0|1
    0|1
  • başbakanı günahım kadar sevmem de yanlış bilgi. 25 mayıs ta gidiyor reyhanlı'ya. bir de istihbarat bilgisi olarak bir saldırı düzenleneceği haberi alınır ama yer, zaman, saldırı şekli gibi detaylar tam olarak bilinemiyorsa tüm memleket sathını alarma geçirmek gibi bir durum olamaz. bu gibi bilgilerin on katı her gün bir şekilde yetkililere ulaşıyor. çoğu ya boş çıkıyor ya da engelleniyor zaten. hükümete çakalım diye canla başla ülkesi uğruna çabalayan istihbaratçının, askerin ve polisin çabalarını yok saymayalım. ülkemizi aciz görmeyelim göstermeyelim.

0|1
    1|0
    • Araçların plaka,model,renk şoför isimlerinden numaralarına kadar yazıyor o belgelerde. İl bazında bir uygulama yapılsaydı o kadar masum insan ölmeyecekti.

• bence gayriresmi bir örgüt adı ne olursa olsun devletin bu kadar kilit noktalarına sızamamalı. cemaatçiler de her yere sızmış onları nasıl suçlayacağız peki. kime sorsan kendi amacı iyi. sana göre bana göre olmaz bu konular. onlar sızabildiğine göre başka kimler oralarda cirit atıyordur kim bilir. bir de her devletin sırları vardır. dünya üzerinde hiçbir devlet %100 şeffaf olamaz. dikkatinizi hiç çekmiyor mu, ne zaman türkiye ortadoğuda etkin olma çabası gösterdi

• birden redhack ortaya çıkıverdi. suçlanamıyorlar çünkü bulunamıyorlar, bulunanlar da delil yetersizliğinden aklanıyor. artık arkalarında hangi istihbarat örgütleri hangi güçler var bilinmez. kendi sitelerinde örgütümüz türkiyenin bölgesinde etkin olmasını engellemeye çalışıyoruz diyecek halleri yok. illaki kılıf uyduracaklar.buna inanmak için çok saf ya da çok yanlı olmak gerek. ben ülkemin önemli kuruluşlarının bu şekilde saldırı altında olmasını doğru bulmuyorum

• esad yıkılırsa orası tam pkk barınağı olacak pkk nın işine yarayacak. bence böyle oyunlara inanıcak kadar cahil değil bu millet kimin ne olduğunu gayet biliyor...

1|0
    0|0
Yükleniyor...