Kilo verme serüveniniz var mı?

Merhaba arkadaşlar, kilo verme hikayelerinizi anlatın ayd kaç kilo vermiş kim ne yapmış ne uygulamış nasıl beslenmiş sporunu... yaşadıklarınızı anlatın da bizde yararlanalım dimi arkadaşlar :)

not : uzun uzun anlatın ama;)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa zamanda 20 kilo verdim ve hala da vermeye devam ediyorum. Basketbola başladım, ara öğünleri kestim, abur cuburu asla ağzıma bile koymadım, bilgisayardan koptum. Bu şekilde kısa sürede 20 kilo verdim şuan 80 kiloyum. Çoğu şeyi rahatça yapıyorum. Daha hareketli oldum. Hantallığım kalktı üstümden. Kamburum vardı gitti. Kaslarım meydana çıktı. Aslında her şey kafada bitiyor. "Abi ben yemicem artık ya zayıflıcam valla bak millet hep zayıf zaten şişkolara kızlar da bakmıyor zayıf olmak varken neden kilolu olayım boşu boşuna hayat kalitemi neden düşüreyim" dedim başladım diyete :P

1|0
    0|0
    • 5 ayda vermişim o kiloyu. Son 2 aydır basketbol oynamıyorum daha doğrusu oynayamıyorum. Bu yüzden biraz duraksama olmuştur elbet.

Erkekler Ne Diyor 12

• Akut ve kangren apandisit ameliyatı oldum ameliyattan sonra on gün adam akıllı birşey tüketmedim 3 hafta geçti ve sonrasında başladım yemeye yine kilo aldım. Ama o 3 haftada 7 kilo verdim ve ve zayıfladım zaten kilolu değilim ama vermek isterim. Diyetisyenim bazen insan kendine de reçete yazamıyor

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun arkadaşım ya

• Haydi bakalım bacaklarına kuvvet kolay gelsin

• Kaliteli beslen, beyazlardan (un nisasta seker) uzak dur, az ama sik ye, gece yatmadan once bisey yeme. Aksam yemegini uykudan 4-5 saat once ye, z.yagi, kuruyemis, balik yagi gibi kaliteli yaglara yonel, kahvaltiyi mutlaka yap.

Mumkunse kalp ritmini %65-70 arasinda 8-10 dakika tutacak tempoda sportif aktivite yap (kalp ritmi hesaplama: 200-yasin= Max dayanabilecegin ritim, yani %100 un. Ornekle 20 yasindaysan 220-20=200 eder 200un %70i 140atim/dakika yapar) Bu tarz spora en iyi ornek de interval kosusudur. Google amcaya aratirsan interval kosusunu anlatir sana. Simdi cok uzun olmasin. Elleeim yoruldu yaaa :)

1|0
    0|0
  • hiç böyle bir serüvenim olmadı

0|0
    0|0
  • Sadece öğün azaltarak ve bol su içerek ayda 2 kilo verdim 6 ay devam ettim

1|0
    0|0
  • sadece sporla veriyodum kilo 2 ayda 7 kilo felan

0|0
    0|0
  • nickini gördüm de, sana geçmiş olsun sen kilo milo veremezsin :p :D

0|0
    0|0
  • askere gidersin gelirsin 6 ayda 10 kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • kick box veya bodyye git bol su iç :)

0|0
    0|0
  • Günde 8 km koş

akşama kadar okuz gibi ye hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • alma serüvenim var

0|0
    0|0
  • benim kilo alma serüvenim var:D

0|0
    0|0
  • Kilo vermedeki amac nedir bilmiyorum. spor yapmak güzel de kiloya saplantı nedir?

milletin sana bakması mı?

milletin sana kiloya bak yuh dememesi mi?

sevgilin varsa sevgilinin baska kızlara bakmaması mı?

Ya da sevgilin yok ve sevgili arayışı mı?

Neden koca kış yatıyorsunuz da yaza gelince kilo ?

Sebepler neler acaba

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benım metbolzma bıraz dengesiz :D

kuzenımın dugunu vardı 3 yıl once 2 haftada 6 kılo vermiştim, ama ölüm diyetı adeta agzıma bır lokma yemek koymadan artık yaşam fonksiyonlarımı kaybedıcem sandım ama skür ne sonra geri aldım nede saglıgımdan oldum.

Bidaha asla denemicem

0|0
    0|0
  • ohooo bir ton serüvenim var spor salonları falan filan ama tek bildiğim şey kilo vermek istiyorsan az yemeyi alışkanlık edineceksin

0|0
    0|0
  • çok zayıfım,o serüvene hiç girmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...