Kız arkadaşım beni yakışıklı bulmuyor, çok tatlısın diyor. Böyle birşey mümkün mü?

Bu nasıl bir iş şaşırdım.. kız arkadaşım beni yakışıklı bulmuyor. sadece tek dediği şey çok tatlısın. ama ayrıca beni sevdiğinide söylüyor. sizce böyle bişey olabilir mi ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• napacan ya önemli olan seni sewmesi ..

0|0
    0|0
    • bir insan birini seviyosa onu yakışıklı da buluyodur bence...

• sewiyorsa herşeyiyle sewiyordur ..

Kızlar Ne Diyor 6

• birçok kadın çirkin sever birini sevmek için illa yakışıklı olması gerek miyor. seni seviyor daha ne istiyorsun;)

0|0
    0|0
  • yakışıklı bulmadığını nerden çıkardın onu anlamadım :) birincisi sevdikten sonra tipin pek önemi kalmıyor ikincisi sevince zaten otomatik olarak karşındakini dünyalar tatlısı yakışıklı olarak görmeye başlıyorsun paradoks yani bu kadar takma :)

0|0
    0|0
    • ben o kadar yakışıklı birisi değilim dedim. o da yakışıklı olman önemli değil dedi. ve seviyosa yakışıklıda görmesi gerekiyor ama o öyle görmüyor tek söylediği söz tatlısın.

• e illa çok yakışıklısın demesi mi gerekiyor ki tatlı olduğunu söylemiş sonuçta

• Seni gönül gözüyle görüyor olabilir evet ama gerçekçi düşününce de öyle olmadığın ama yine de sevdiği kanaatine varmış. Ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Daha ne isteysun daa :)

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın seni seviiyor yakışıklılığınada bakmıyor böyle kabulüsün yani :))

0|0
    0|0
  • ee ne istiosun kızın gözüne değil gönlüne hitap ediyorsun işte keyfni çıkar bu durumn :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden yakışıklı olduğunuzu söylemesi için çaba gösteriyorsunuz ki , ego tatmini yapmak için sevgilinizi kullanmanız çok saçma , sevgiliniz olmuş sizi sevdiğini söylüyor gerisinin ne önemi var .

0|0
    0|0
    • bak arkadaş bunu ego tatmini ile bi alakası yok. biri eğer birini seviyosa onu yakışıklıda görmesi gerekiyor bence asıl meselede bu.

• Yakışıklı görmese , sevgiliniz olmazdı , illa bunu ağzıyla söylemesi gerekmez .

• KESİN VERİCEK SANA :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...