Ayrılık Sonrası Facebookta Ne Yaşıyorsunuz???

Merhabalr.. Sormak istediğim; büyük bir sevginiz noktalandıktan sonra facebook ta neler yaşadığınızla ilgili... Hiç bir boşlukta gibi hissettiniz mi kendinizi. Ya da ortak arkadaşlar var diye içinizin yangınını paylaşamadığınız oldu mu ? Olduysa nasıl etkiledi sizi? Sonuçta ilişkiniz noktalandı, iyi veya kötü... Ama hala sevdiğiniz için,onu ve ilişkinizi başkalarının diline düşürmemek için çabaladınız mı? Yani suçlu aramak yerine, suçu karşı tarafa atmak yerine, haklı olsanız bile sükut etmek zorunda kaldınız mı? Kalsaydınız ne düşünürdünüz? Şimdi herkes birbirine kin kusuyor bu facebook ta. Güya çok sevmişler! Yazık ki sevgileri facebookta kalmış.. Bizim sevgimiz onlarınkinden daha mı değersiz? Bayanlar ve baylar sorum herkese...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Oyle kin beslememe ragmen yazmadim. Kadin dediginde gurur olmali ask acilarini yazmamali surekli. Kin gudse de intikam yemini etmemeli ifsa ederek birini umrunda değilmiş gibi yapmali

0|1
    0|0
    • Umrunda değilmiş gibi yapınca da sanki.. ya ne bilim herşey yalan gibi oluyor ya..Çektiğin acıyı o Göremiyor da seni mutlu sanıyor ya! O olumsuz etkiliyr insanı...

• Niye olumsuz olsun. Kahrolur sen onu umursamadikca

• Ben kahrolmasını istemiyorum ama :( Niye kahrolsun yazık değil mi ben farklı pencereden bakıyorm herhalde ...

Kızlar Ne Diyor 3

• FACEBOKK hiç kullanmadım ama ayrılık sonrası hep ondan nefret edecek sebebleri yazıp okur okur durrum zaten ozaman bidaha atarım içimden

0|1
    0|0
  • ayrilik cok zor yemin ediyorum cok zor.

0|1
    0|0
  • Değişen bir durum olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayrıldıktan sonra en iyisi facebooku bir süre kapatmak. Arkadan söylenen sözler bazen anlık sinirle yanlış olabiliyor. Aslında en iyisi ne ben şöyleyim sana bak. Eğer birinle birlikteysen facebook falan kullanma, o da kullanmasın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...