Ben gizli sordum lütfen sizde gizli cevaplayın. Bu sene hangi takım şampiyon olur? Neden?

Bir gizli olarak EİG ü gizli cevaplayanlar arasından birine vereceğim :D

• Beşiktaş
    31% (9)19% (4)26% (13)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    24% (7)24% (5)24% (12)Oy Ver
  • Galatasaray
    45% (13)52% (11)48% (24)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
  • Konyaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Osmanlıspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Başakşehir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay bütün gizlilere (+) experi yetmeyip gizli olamayanlara da ( + ) :D bundan sonra böyle
3ay herkese +1

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• besiktasli olarak gs diye dusunuyorum

xperim dusuk
    gizli olamiyom la

0|1
    0|0
    • 3ay

biliyorum sıkıntıyı sorun yok :D böyle deme hem beşiktaşlılar dövmekten beter eder seni onun için ben beişkttaş şampiyon olacak dedin kabul edyorum

• 3ay

rıca ederim güle güle kullan

• 3ay

😊😊😊

Kızlar Ne Diyor 11

• Fenerbahçe💖

0|1
    0|0
    • 3ay

şimdilikiyi gitmesede iler ki haftalar neler getirir bilemeyiz tabiy ki F. Bahçede şampiyonluun büyük adayıdır

• Fenerbahçe olmalı artık ya

0|1
    0|0
    • 3ay

eig alamayacan ama Fenerbahçe dediğin için değil yanlış anlama gizli cevaplamadın diye :( inşallah Fener olur ama sırayla değil ki mücadele edecek ipi en önde gögüsleyecek ve belkide kazanacak neden olmasın :D

• 3ay

İnşallah oluruz da 4 yıldız olur artık isyanlardayız resmen ya

• 3ay

dert etme o kadar eninde sonunda alırsızın o 4. yıldızı

• Galatasaray 💛❤️

0|1
    0|0
    • 3ay

GS de başına buyruk oynuyor valla, gizliye geç çabuk okumadın mı açıklamayı :(

• FenerBahçe💛💙

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
    • 3ay

iyi gidiyor, kör topal ama puan topluyor bence mümkün dediğin şey hiç uçuk değil yani

• Hiç ilgimi çekmedi bu anket çünkü anlamam futboldan Galatasaraylı olduğum için Galatasaray diyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

de tabi Galatasar de, Cimbom de, Cim bom bom de :Dsende gizli olamayan torpillilerdensin gözümden kaçtı sanma :D

• takım. tuttugumdan. değil diger maclara bakaraktan galatasaray olir bence canım 👍

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe olmalı 😊

0|1
    0|0
  • Fener dick i tuttu gs shick i tuttu beşiktaş kupayı tutacak :D

0|1
    0|0
    • 3ay

sanada bir şey tuttururuz artık, espri yeteneğine bak kızdaki :D yanlız bunu spor medyası değişik kereler esphri ile manşet yaparlar artık

• bjkkk

0|1
    0|0
    • 3ay

sende hoşgeldin gizli, yeni transferler bomba gibi ama kötü denen GS nin bile arkasında kalmak sıkıntı sanki ne dersin

• Galatasarayyyyyyy!!!

0|1
    0|1
    • 3ay

hoşgeldin gizli, iki haftada iyi gidiyor bence, mümkün yani

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş eze eze şampiyon olur. Gecen sene gsye 40 puan fark attılar bu senede 30 40 puan fark atarlar hemde

0|1
    0|0
    • 3ay

yuh o kadar değildir la bir fark vardı ama millet olarak üstüne kata kata söylemeyi severiz ama eig alamayacaksın çünkü gizli değilsin :( yazık ettin kendine iyi yorumdu çünkü

• galatasaray

0|1
    0|0
    • 3ay

halbu ki ligin başında şans bile tanınmıyordu kendi şansını kendi yarattı adeta

• 3ay

takım mahabbetine girmek istemiyorum şimdi çünkü yorum yapanlar çekiniyor ozaman şu takımlıysa seçmez diye ondan yani :R

• 3ay

fb li olduğunu biliyorum alttaki yorumlardan tabii ama fb li olarak diğer arkadaşların gibi rakip takımlara körü körüne nefret beslemiyorsun o yüzden helal olsun diyecektim objektifsin yani teşekkürler

• Beşiktaş açık ara şampiyon

0|1
    0|0
    • 3ay

böyle diyorsun ama çok eleştirdiğimiz GS bile 2 de 2 yaptı öyle böylede olsa, bakalım yinede şampiyonluğun güçlü adayıdır kuşkusuz iyi transferler yaptı gibi

• Cok. erken gonlum. galatasaray

0|1
    0|0
    • 3ay

soru için diyorsun dimi biliyorum erken bu lig çok su götürür ama merak ettim hem

Yükleniyor...