Yabancı kontejanı 6 ya inerse kimler takımdan ayrılmalı?

Özellikle 4 büyüklerde 10 civarı yabancı oyuncu bulunmakta.sizce kimler gitmeli?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• mcgregor,escude, almeida (iyi ama hep sakat) gitmesi gereken yabancılar bence.almeidanın yerine sakatlanmayacak kafa golleri atacak uzun boylu bir forvet şart.mcgregor un yerine türk kaleci olursa iyi olur.

1|1
    2|1
  • yabancı ve yetişmiş oyunculara ihtiyacımız var bence herkes oldugu yerde kalsın hem böylelikle takım içi rekabeti korumuş oluyoruz

0|1
    0|0
    • haklısın ama emir büyük yerden.yabancılar yolcu

• genç yeteneklerimiz mevcut salih oğuzhan gibi onların gelişmesi için saha açılması da bence çokta fena olmaz parlayan yıldızlara ihtiyacımız var o zaman melo,drogba dentinho almeida yobo baroni gidebilir

• Rezillik bu kontenjan sıkıntısı ya : /

Takımda sınırsız yabancı oyuncu olabilcek ama kadroda 5 tanesini oynatılabilcek diye biliyorum

0|1
    1|0
  • Mesela Fernandes. Çok kötü ya bu yabancı sınırı:/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seneye yedek kulübesi dahil 6 yabancı futbolcu oynatabiliyoruz 2 yabancı tribünde böyle saçma sistemmi olur biz yabancı futbolcuya o kadar parayı tribünde otursun diyemi veriyoruz ben Galatasaraydan Ujfa,Elmander,ve eğer sol bek alınırsa Riera´nın gideceğini düşünüyorum

0|1
    1|0
  • gs den: ujfalusi,riera gitse fbden: krasic gitse iyi olur yani

0|1
    0|0
  • GS/ Drogba

BJK/ Fernandes

FB/ Webo

Başka saymaya gerek var mı?

içine etmişken tam edelimm.

0|1
    0|0
    • Aslında Avrupa için sınır konulmasın ama ligde koysunlar makul sınır, Anadolu takımları şehirlerinin potensiyalını değerlendirip oyuncu yetiştirip iyi rakama satsın azcık para kazansın.

• yabancı kontenjanı 2013-2014 sezonunda en fazla 10 oyuncu alınabilecek ve bunlardan 6 tanesi kadroya girebilecek 2014-2015'te ise en fazla 8 oyuncu alınabilecek ve bunlardan 5 tanesi kadroya girebilecek aç oku renktaş aynen böyle.

0|1
    0|0
    • tamam işte ilk 11 de 6 kişi olacak.yedekliği kabul etmeyecek oyuncular kimler demek istedim

• bence yabancı sınırlaması kalkmalı ya da bu haliyle şu son haliyle kalmalı

• Fenerbahce de yolcular belli oldu...:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...