Yediklerimlerimle nasıl kalça yapabilirim?

Çok merakıma gider yediklerimin kalçama gitmesi için ne yapmam lazım hani git deyince de gitmiyor 🤔 Özellikle Fitness yapıyorum Squadlarım her gün onun dışında formülü var mı 🤔

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Squat yeterli değil. Daha birçok egzersiz var kalça ile ilgili. Onları yaparsan squattan daha fazla etkisini görürsün.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sana birşey söyleyeyim: Bak tabi ki kimse tahta gibi kalça istemez tabi ki hafiften olması iyidir (ki bu standart bir insanda (insanların genelinde vardır)) ancak fazlası karşı tarafa duygusal bakmayı engeller, kalçayla dikkat çeken erkeğin duygusal yönüne asla etki edemez, birçok kız dikkat çekmek için bu yolu kullansa da bence saçma nasıl kalça yapılır bilmem ama dediklerimi aklında tut :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Yahu yemişim erkekleri. Kilo verirken özellikle o bölgedeki kaslarım azaldı ki ben şuanda kendim için uğraşıyorum banane onların başkış açısından 😄

• 3ay

Ayrıca sanırım soruyu yanlış şekilde sormuşsun soruş tarzından kalçam nasıl yağlanır gibi bir anlam çıkıyor sanki

• 3ay

Tam tersi soruyordum da anlaşılmamış 😂

• Ekmek hamur isi falan ye direk gote

0|0
    0|0
  • Çikilataya dayan

0|0
    0|0
  • Evlenen çoğu kadın kilo alıyor. Belki de onlardan yardım almalısın.

0|0
    0|0
  • Eskiden olan sen ol heryerin kalça olur merak etme :)

0|0
    0|0
  • Hergun squat yapma

0|0
    0|0
  • bak şimdi yiyorum sizi ama başka bölgeye gitmek yok :D direk kalçama gideceksiniz sözmü :D diye konuş onlarla yemeden önce :D

0|0
    0|0
  • Hep böyle düz gotlu olarak kalcan çaresi yok bu derdin 😂

0|0
    0|0

• valla kıyamet yakındır.. :(

0|0
    0|2
  • Profildeki sensen yapma sakın :) Yediğine bağlı ayrıca :)

0|0
    0|0
  • squatla olur bu başka türlü zor

0|0
    0|0
  • Nutella çukulata direk popo yapar :)

0|0
    0|0
  • devam fitness

0|0
    0|0
  • fittnesse devam :)

0|0
    0|0
  • Enteresan yok mu sende kalça ? 😂😂😂
    Hayır sordum sonra sıkıntı olur veremezsin...

0|0
    0|1
  • 3 dönüm dötü ne yapacaksin fazla yer kaplarsin 2 kisi parasi alirlar sonra otobuste

0|0
    0|0
  • sadece ye iç sicma ama o zaman buyutursun

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...