Proteın tozunu bırakır fakat rutın antrenmanlarıma devam edersem vucudum kuculurmu

proteın tozunu bırakır fakat rutın antrenmanlarıma devam edersem vucudum kuculurmu

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• küçülmeden kastın ne dostum nereni küçültmek istiyorsun sölede ona göre bişey söleyelim

0|0
    0|0
    • kuculmesını ıstemıyorum

• protein tozu büyümesini hızlandırır bıraktın diye küçülmessin. Beslenmene dikkat ettiğin sürece gelişmeye devam edersin. Tabiki çalışmayı arttırdığın oranda beslenmenede dikkat etmelisin.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• küçülmez

0|0
    0|0
  • Protein tozu vucut yapmaz. Sirasiyla iyi beslenme, saglam ve duzenli antrenman, duzenli uyku; bu 3 kistas seni basariya ulastirir. Supplemetlere fazla bel baglamak iyi degildir. Oncelikle protein ihtiyacini gunluk beslenmenden karsilayacaksin. Kaliteli karbonhidratlar ve yaglar tuketeceksin. Bunlara dikkat ettigin taktirde sporu biraksan bile, haftada birkac saatlik vucut hareketleriyle fit kalmaya devam edersin.

0|0
    0|0
  • Küçülmez...

0|0
    0|0
  • Vücut yaptıysan eğer sporu bıraksan bile o vücut yine sabit kalır lakin kaslar erir ve zamanla yağa dönüşür..

Sonrasında Sarkmalar falan olur.. En güzeli sporu bıraksanda her gün yarım saat evde kendi imkanlarınla spor yapmaktır dostum..

0|0
    0|0
  • küçülmezsin merak etme, o protein tozları çok mucizevi şeyler değil zaten, 8 senedir spo yapıyorum, sırf para tuzağı olduğuna eminim

0|0
    0|0
  • Protein tozundan aldığın kadar proteini, doğal gıdalardan alırsan küçülmez.

0|0
    0|0
  • Proteini bırakır antrenmanına devam eder ancak beslenmeni azaltırsan küçülürsün evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...