Süper lig bitti ve transfer sezonu başladı neler düşünüyoruz ?

bir sezonda daha bitti galatasaray şanpıyon fenerbahce ikinci oldu ve iyi bir çıkışla beşiktaş 3 oldu...şimdi transfer zamanı başladı...şu ana kadar yapılan transferler hangisi hoşuna gitti ..ve takımınızda kimleri görmek istiyorsunuz :?

ve gelecek sezondan neler bekliyorsunuz şanpıyon hangi takım olur sizce :?

• Galatasaray
    100% (3)67% (4)78% (7)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    0% (0)17% (1)11% (1)Oy Ver
  • Beşiktaş
    0% (0)16% (1)11% (1)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bursaspor veya diğerleri
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alper transferi iyi oldu, defansa bi' yobo gibi adam + forvete emenike kanatlara'da 2 tane güzel topçu buldukmu tamamdır..

Umarım Fenerbahçe'm olur. .<3

0|0
    0|0
    • sence başka semih ve selcuk gitmelimi fenerbahceden o kadar emek vermişler bence jübile yapmaları lazım sizce

• bence gitmemeli biz onu fenerbahceli semih biliriz ve öylede kalmalı bence...selcuk kardeşimizde kalmalı ve diyerleri gitmeli , zaten yakın bir tanıdık vasıtasıyla bu sene görüşmüştük semihle '' ben gitmek istemiyorum ve gerekirse yedek beklerim gerekirse 18 dışında kalırım ama gitmek istemiyorum benim için çok zor olur diyor '' du eskiden şimdi bilmiyorum ama

• Sonuçta yedekte kalsan türkiyenin en büyük külüplerinden birinde oynuyorsun ve istanbul'da uzun zamandır yaşıyorsun, istanbulun havasına insanına güzelliğne alışan biri bırakamaz İstanbul'u.. Sonuçta aileside burada, kolay değil başka bi' takıma gitmek..

Kızlar Ne Diyor 4

• Nani ve Kerim Frei transferi için gelişmleri bekliyorum..Bakalım nolcak..

-Galatasaray'ım olur İnşallah..

0|0
    0|1
    • nani fenerbahçeye gelecekmiş

• soldier32 ...nani fenerbahce gelmez şuan ...neden mi galatasaray KAP'a bildirizse gelir başka türlü olmaz

• Komiksiniz .. Sağolun Güldüm..

• Tüm transferlerimizi seviyorum.Ama gidecek olan Elmander adına üzüldüm.

1|0
    0|0
  • FENERBAHCE

0|0
    1|0
  • Galatasaray olacak :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Fabregas Beşiktaşta

Messi gs de oynamak şerefttir dedi

Ronaldo jübilem fb de olsun isterdim

Mourinho:Beşiktaştan ciddi teklif aldığım doğrudur

B.Münih ve Dortmund kaptanları bu final gs ve fb ye yakışırdı mümkün olsada biz çekilsek onlar gelip oynasa dedi

Kaynak:Fotomaç,Fanatik,Amk

0|1
    0|0
  • Tolga Zengin

0|1
    1|0
  • yerli oyuncu almamız lazım nalet olası yabancı sınırlamasından dolayı

0|0
    0|0
  • galatasarayluyım ve aykutla aziz görevde olduğu müddetçe şampiyonluğu kimselere bırakmayız bir kaç yıl daha :D transferde de öncelikli olarak bir tane sağlam stoperle sol bek ve orta saha kesin şart.bide bence gerçek sol ayaklı bir açığa ihtiyacımız var gibime geliyor

0|0
    0|0
  • naniyi gsnin borsaya bilidirmesini ve fb nin almasını bekliyorum :D

0|0
    0|0
    • :) haklısın diyecegim...ama bir kaç güne duyarsın cinconlar iki tane transfer yapacakmış ikisde alt yapıdan ...onu ve zokara ..onur'U neysede zokaranın belli neden oldugu fenerbahceye gıcıklıgı var zokaranın bence. hemen yurt dışı edilmesi gerekiyor acil taraftan ..

Yükleniyor...