Adnan Polat Fetocu ise neden Gs 8. oldu diye soranlar var?

Çok ilginç bir soru dimi. Adnan Polat Fetocu ise Gs neden 8. oldu diyorlar bakalım mı şimdi neden olduğuna...
Gsnin 8. olduğu Adnan Polat'ın olduğu yıl 2010-2011 sezonuna denk geliyor yani şike dönemi. Fenerbahçe şike yapıldı dendiği yıl.
Gs Frank Rijkaard ile sezona başlıyor.9 hafta sonra kovuluyor yerine George Hagi geliyor Fenerbahçe maçından önce.
Frank Rijkaard kariyeri ise.4 mağlubuyit 4 galibiyet alıyor.
George Hagi ise Fenerbahçe maçından sonra oda kovuluyor..
Son 8 lig maçına Bülen Ünder çıkyor. Gs 8. bitiriyor.
Fenerbahçe şampiyon oldu diye Ts ikinici oldu diye şike soruşturması geçiriyor.
Bjk Türkiye kupasını aldı diye geçiriyor sizce Gsnin olucaklardan haberi varmıydı.

• EVet vardı.
    80% (4)38% (3)54% (7)Oy Ver
  • Hayır yokdu.
    0% (0)38% (3)23% (3)Oy Ver
  • Gsliyim ama evet haberimiz vardı.
    0% (0)24% (2)15% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    20% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yav he he sen 2 haftada başakşehirle kayseriye madara olan takımına bak. Ayrıca bunun acilen psikolojik destek alması lazım. Başka türlü 1000 tane hesap açıp millete küfür etmesinin izahi yok. Bu yorumu görürsen seni uyarıyorum çocuk. Millete küfretme bana edilmese bile ekran görüntüsünü alıp savcılığa bildiririm. Öylesine söylemiyorum cidden bildiririm sitede spor hakkında yorum yapmak istiyorum senin boş sorularını görüyorum. Saygılı ol başka takımlara bulaşma kendi takımına bak efendi gibi.

0|0
    0|5
    • 3ay

Eksileyenler ne oldu yazsaniza hadii :)) Şikayet edersiniz anca :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...