Ben alper potik olayım şuanda diyelim ki bana ne derdiniz ne demezdiniz lütfen herkes istediğini söyleyebilir

Ben alper potik olayım şuanda diyelim ki bana ne derdiniz ne demezdiniz ne söylerdiniz ?lütfen herkes istediğini söyleyebilir de hayde buyrun bekliyorum arkadaşlar

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Allahın var doğru yerdesin derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yahu abartmayın, mk bişey sanmasın kendini, tamam yetenekli ve genç bir futbolcu ama bana bir başarısını söyleyin. Kariyeri nedir. Yabancı kısıtlaması yüzünden prim yapmış bir futbolcu sadece. Ne olacağı belli değil. Tamam gelse iyi olurdu diyoruz ama gelmedi çokta bişey kaybetmedik. Hali hazırda kadromuz kariyer ve yetenek açısından çok daha büyük futbolcular ile dolu.

Ayrıca M.TOPuz olayında ki gibi bu karakterdeki futbolcuların oynayabileceği tek kulüp fenerbahçe. Bu karakterde bir futbolcu sadece bu takımda oynayabilir, bu yüzden tek seçeneği vardı. Anlayış gösterin biraz.

0|0
    0|0
  • Alpercim malı götürdün valla iyisin. Ohhh millet eşşek gibi çalışsın senin bir ayda kazandığını bir ömür kazanamaz beee. milyonlarda yok cimbom yok fenermiş tepişsin dursun ne olacaksa...

0|0
    0|0
  • milli takımda iyi oyna yeter

0|0
    0|0
  • karekter yok sende olum 50bin kişinin ananna sövmesi hoşuna gitti heralde.Galatasaray forması senin gibilere bol gelir

0|1
    0|0
  • "Kızlar Soruyor spor bölümüne meze oldun" ilk söyleyeceğim cümle olurdu :)

0|0
    0|0
  • soyadın niye yanlış derdim

0|0
    0|0
  • Yakıstı mı derdim. Yakıstı mı lan kitapsız derdim :D bosuna yedi bitirdi kendini, mehmet topuz sezer öztürk ten farkı olmayacak

0|0
    0|0
  • toplarla fazla haşır neşirsin hayırdır derdim.

0|0
    0|0
  • bi Alex değil.

0|0
    0|0
  • potik miiiiiiiiiiiiiii :D:DD:D

0|0
    0|1
  • PROFESYONEL bir insan oldun derdim :)

Galatasaraylı olarak bize gelmemesine sevindim. Ne yapacağı belli bile değil. Fener isterse 20 milyon euro verebilir bu gücü var. Versinlerde kendileri bilir

0|0
    0|0
  • Vay Alper nasıl gidiyor hayat. Ya bak kaç zaman oldu görüşemedik. Bir ara yengeyi de al da antremanlar başlamadan bir piknik yapalım birader.

0|0
    0|0
  • ahahaha gsliler çatladı patladı yılım kapagını unutamazsınız siz artık :DD buradakilerde alperden imzalı forma isterdi ayrıca :DD.

0|0
    0|1
  • karaktersiz şahsiyetsiz onursuz

söz namustur sende ne acaba

yeterlimi yetmez ama

0|1
    0|0
  • Beş Para Etmez Futbolcusun

0|1
    0|0
  • sefil klübe gittin sefil ol inşallah:)

0|0
    0|0
  • annene küfür etsem güler misin ? ( alper gülerek gitti de feneve )

0|0
    0|0
  • heri potır nasıl derim iyimi sıhatı yerındemı selam sole derım:D

0|0
    0|0
  • senin popona çakim dedim

0|0
    0|0
  • soru cins

0|0
    0|0
  • Gs'ye gitseydi geleceğin bilmem neyi diyecektiniz.fenere gelince 5 para etmez oldu di mi ?

0|2
    0|1
    • siz de galatasaraya gelicek diye ana avrat stadda küfür ettinşz şimdi messi oldu size gelince

• yooo benim öyle bir düşüncem yok.tam tersine elde patlayacak birisi.o kadar para da fazla hatta.fbli de olsa gs li de olsa kaypak yorum yapanlara ayar oluyorum ben

Kızlar Ne Diyor 7

• Helal Olsun 5 yıldız :)

''İyi futbolcusun ama Karaktersizin tekisin nan ''derdim..

Not: Soyadı Potik değil Potuk balım .. :D

1|2
    0|3
  • Gözünü seveyim şu saçlarını kestir hacit ya.

0|0
    0|1
  • 2.lik yarışında başarılar:)Bizim için önemli değil.İstediği takıma gidebilir.O olmazsa daha iyileri olur

0|0
    0|0
  • gündemi fazlaca meşgul eden futbolcu derdim:)

0|0
    0|0
  • kalk kahve yap bana.

0|0
    0|1
  • GALATASARAY'I İLKAN KARAMAN'DAN SONRA SEN DE Mİ SATTIN!?

0|1
    0|0
  • Soyadın güzel sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...