Bugün kına geceniz var Cumartesi günü de düğününüz.

Bugün kına geceniz var Cumartesi günü de düğününüz. Ve ansızın 1 gün öncesinden annaneniz öldü bu durumda ne yapardınız. Doğal olarak tüm hazırlıklar yapılmış.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• düğün devam eder ama buruk olur. ölenle ölünmez saygımızı duyarız.hem ananemde evlenmemi isterdi değil mi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düğün devam eder ama azıcık sessiz geçsin. Yani nikah gibi olsun derdim. Ya da ileri bir tarihe atardım düğünü

0|0
    0|0
  • Şöyle Saçma Şeyler Nereden Aklınıza Geliyor.

0|0
    0|0
    • saçma olan neresi sana saçma geliyorsa cevap verme

• Anında iptal olur

0|0
    0|0
  • iptal ederdim ölmüş sonuçta düğün yapıp göbekmi atayım

0|0
    0|0
  • düğünü erteleriz yanı yapcak bısey yok cenaze var sonucta ama nıkah yapılır yanı karı koca olunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi iptal tabiki annem ölmüş ben göbekmi atcam annem beyaz kefen giycek ben beyaz gelinlik saçmalık

0|0
    0|0
    • Anne değil annane ölmüş

• pardon yanlış okumuşum o zaman yakınsam iptal ederim ama görüşmediğim birisiyse aynen devvam

• Allah korusun, Allah gecinden versin, düşüncesi bile canımı ziyadesiyle yakıyor. Düğün falan görmez gözüm :/

0|0
    0|0
  • ben evlenmem

0|0
    0|0
  • aynı durum komuşunun başına gelmişti kına günü gelirken kızın annenesi ne araba çarpıştı .oğlen defnedildi kızın da düğünü yapıldı aynı şekilde.kızın annesi için çok ağır olmuştu annesinime ağlasın kızınamaı Allh kimsen başına vermesin inş

0|0
    0|0
    • Benim de bir arkadaşımın başına geldi çok üzüldüm annanesi bugün defnedilecek bugün de kınası var cumartesi de düğün iptal edilmesi mümkün değil salonlar bunu kabul etmiyor.

• eevet zoru durum allh sabırlık evrsin

• Tabi ki ertelerim

0|0
    0|0
  • hemen iptal ederim, Annem herşeyden önemlidir

0|0
    0|0
  • başka bir güne erteleriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...