Peki Siz Kabul Eder misiniz ?

( Sorum kızlara ) Kanser hastasısınız ve 4 çocucugnuz var evlisiniz eşiniz cocuklara bakmaz ve yuvaya verir size bir teklif sunuyor çocukları yuvaya vermek istemiyorum bakacak durumumda yok işe gitmek zorundayım diyo ve sizin üzerinize kuma getirmek istiyor ( 3 ayınız kaldı öleceksiniz çocukların bakımlarını karşılayamazsınız yatağa düşmüşsünüz bile o son 3 ayda kumanızla aynı evi paylaşcaksınız bu teklifi nasıl karşılarsınız ) ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• zor bir durum.ama kuma istemem.dadı tutsun madem yuvaya verene kadar

0|1
    0|0
    • maddi durumu yok ?

• :) +1 bence adam tamamen cocukları değilde kendi menfaatini düşündü yani öyle. :O)

Kızlar Ne Diyor 7

• nasıl bir sorudur ya anneymişim gibi duygulandımm ;( 3 ay kuma ile aynı evi paylaşırım paylaşmasına da çocuklar söz konusu ama şimdi o kadın o cocuklara nasıl bakacak ? bu durumda baska secenegim yoksa yuvaya vermeyi tercih ederdimm

0|1
    0|0
  • 3 ay mı kaldı 15 sene mi kimse bilemez. Yemezler

0|0
    0|1
  • aslında seviyorsan mutlulukları herseyden önemlidir, içim yansada kabul ederim.

0|2
    0|0
  • böyle bir adamla hayatta aynı yaşamı paylaşmam..kabul edilir gibi değil,ihanet bu!kuma neymiş ya..

0|1
    0|0
  • siktirsin gitsin. Bakıcı tutabilir o da olmadı çevremizde yardım edecek kimse mi kalmadı.

0|2
    0|0
  • Zaten ölmüşüm kuma getirse nee getirmese ne :/

0|1
    0|0
  • Kabul etmem ben uç ay zaten erkek tarafın ya da kız tarafın mutlaka bı akrabası vardır ıdare eder hem gelecek kışı kanser kadına ve dört cocuğa ne kadar ıyı davranır kı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...