Sevdiğinizden ne kadar emin olabilirsiniz günümüzde?

Erkeklere yönelik bir soru genelde ama kızlar sizde cevap verin. (liseli ve işsiz güçsüzler hariç :))

Günümüzdeki aşklar sosyal medyaya kanalize olmuş. Çalışıyoruz koşturuyoruz gün içerisinde bazen yoğunluktan mesaj atamıyoruz arayamıyoruz, ama maşallah kızlarımız 7/24 elinde telefon face whatsup twitter gibi hesaplarla tüm gün mesajlaşıyorlar üstelik dolmuş otobüs sokak fark etmiyor. Diyeceğim o ki 1 saat mesaj atmazsan bile mesajlaşacağı birileri mutlaka var.

Sahte profilleri saymıyorum bile

Kısacası sevdiğinize günümüz koşullarında ne kadar güvenebiliyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• evet güvenmek zor bukadar teknoloji varken

0|1
    0|0
    • Seviyeli bir ilişki için ne yazık ki güvenemiyorum ben bakalım hala aklı başında birileri var mı:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hic alakasi yok bnce, illa tel. Sürekligi ellinde diye kötü biswy yapiyo anlamina gelmezz, brz positiv düsün

0|1
    0|0
    • Çok denk geldiğim için bu soruyu sordum. Bu sabah dolmuşta 2 erkeğede aynı şeyleri yazan bir kız oturuyordu yanımda birazda soruyu aklıma sokan bu durumdu. Ve ilginçtir dolmuş otobüs ne zaman binsem kızlar sürekli ellerinde telefonlar mesajlaşıyorlar birileriyle

• Evt haklisin aslnda... Teknoliji illerledilce bazi kizlar aziyor ona buna yaziyo haklisin.. Ama belki yakin bir akadaslaiyla yaziyiso da olablr, hemen kötüye cekmemek gerek.. O gördügün kizda yani normal degildr galba

Erkekler Ne Diyor 1

• hay azını güzel hatunlar öpsün ne kadar güzel açıklamışsın durumu. Bizim adımız çıkmış birader valla

0|1
    0|0
    • artık erkekler tavlamıyor hacı kızlar tavlıyor ne yazıkki :)

Yükleniyor...