Tolga ciğerci ve Eren Derdiyok nasıl sizce?

Ya belki transfer sırasında verilen parayı fazla bulduk vs ama hakkını veriyorlar ya umarım böyle devam ederler

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Tolga fazla maaş almasa kimse eleştirmezdi. Oda becereksiz yönetimin hatası sonuçta adama 2 milyon gibi bir para saçarsan kabul eder. Eren ise bu yıl 20 gol barajını geçer bence. Aslanın her kafa vuruşu mermi gibi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Selçuk şu haliyle 2.75 alıyorsa Tolga ya laf yok

• 3ay

Orası doğru ama Selçuk geldiğindeki formunu herkes bilir. Kaliteli bir futbolcuydu dönemin başkanıda ona göre kontrat hazırladı. Şimdi formu kötü olduğu için maaşınıda düşüremiyorsun. Kapı gibi kontratı var. O sebeple diyorum oyuncu iyi kötü en fazla 2 yıllık sözleşme iyidir. Kötü oynayınca elden çıkaramıyorsun.

• 3ay

ya da düşük garanti ücret artı maç başı olmalı

• ciğerciye üzülüyorum be adamın şansına yanında selçuk var adam ileriye selçuk geriye oynuyor ya eren derdiyoka gelince allah nazarlardan saklasın keşke önceden gelseymiş valla

0|0
    0|0
    • 3ay

Selçuk kulübeye gidecek dmc gelince

• 3ay

inşallah oraya tam diarra olur ama çok ağır yönetim bu konuda tiote de sakat valla babayı yicez gene acil önlibero şart

• Orta seviye

0|0
    0|0
    • 3ay

Biz başka maç izledik o zaman

• 3ay

Lig için fena değil ama seneye avrupa için yetersiz

• 3ay

şu an Avrupa yok bence Eren en iyi forvet olacak bu sene Tolga ise müthiş mücadeleci tekniği oyun zekası iyi seneye şampiyon olup garanti 12.5 mio yü cebe indirince yaparız bir forvet bir dinamo birde stoper transferini

• Ikiside çok iyi transferler Eren Derdiyok 2 senedir Umut ve Burağin yapmadığini yapıyor, önde top tutuyor ve hava toplarinda Drogba kadar iyi.
    Tolga Ciğerci ise topun olduğu her yerde var Turkiyede koşu mesafesinde bir numara yanına Diarrada gelirse Galatasaray Şampiyonluğun en büyük adayı olur

0|0
    0|0
    • 3ay

şu an nigel de jong gibi görünüyor

• 3ay

Hangi TV? Bilmiyorum ben Lig Tvdede dedim De Jong ismini sadece Fanatikte gördüm Tiotede sorun çıkmış zaten. Diarra gelirse orta saha seviye atlar

• 3ay

Umarım dediğin gibi olur yarın belli olur bu sene rakibimiz Beşiktaş zaten

Yükleniyor...