Spor yapıyorum, diyetim gayet iyi ama göbeği eritemiyorum. Yardım?

Günlük 20 crunch 20 diz üstünde şınav 10 normal şınav 15 topuğa dokunma ve 90 dk just dance oynuyorum baya hareketli
Diyetim gayet düzgün fakat göbeğimi eritemiyorum 1 bilemedin 2 aydır yapıyorum çok az ama gerçekten çok az bir değişim var göbekte (göbek dışında kol kası yaptım kilo verdim 4 5 kilo)
Önerileri alalım :)

Güncellemeler:
3ay
Günlük 20 crunch 20 diz üstünde şınav 10 normal şınav 15 topuğa dokunma (başka hareketler de yapıyorum tabiki) ve 90 dk just dance oynuyorum baya hareketli
Diyetim gayet düzgün fakat göbeğimi eritemiyorum 1 bilemedin 2 aydır yapıyorum çok az ama gerçekten çok az bir değişim var göbekte (göbek dışında kol kası yaptım kilo verdim 4 5 kilo)
Önerileri alalım :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapicaksin göbek kolay erir ama kimse cesaret edemiyor başlamaya galiba.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklet koşu yap göbek zor erir mekik bile fayda etmez spor hocan varsa ona danış profesyonel destek şart

0|0
    0|0
    • 3ay

Onları yapamıyorum malesef isteksizlik değil şartlar ( evet şartları zorlamalıyım olmuyor)

• 3ay

daha sonrasında ağır bir okul dönemi bekliyor beni spor yapamıcam ama beslenmeme dikkat etmeye devam etcem

• 3ay

Beslenmeye dikat edersen tinere kilo vermeye devam edersin

Kızlar Ne Diyor 1

• ne zamandır yapıyosun?

0|0
    0|0
    • 3ay

2 ay oldu

• 3ay

Ceren crunch hareketi mekikden iyi

• 3ay

herşey tastamamsa sorun bende değil sende hacı 😝

Erkekler Ne Diyor 3

• Diyetin iyi olabilir ama yaptigin spor cok zayif (just dance neyse bilmiyorum onu) 20 crunc 20 sinavla erimez gobek onlari biz spordan once isinmak icin yapiyoruz

0|0
    0|0
    • 3ay

sabah akşam eklemeyi unutmuşum artık biraz daha ağırlaştırdım 15 crunch 10 sınav 30 sn dinlenmeyle 3 set sabah akşam bide bacak indirme kaldırma falan da var bide yay hareketleri var

• 3ay

40 bilemedin 50 dk mı ayırabiliyorum sabah akşam o yüzden böyle az

• 3ay

lumowell chest ve ABS egzersizlerini indirdim + runstatic in six pack lerini yapıyorum rastagele yapmıyorum lumowell olan çok fazla zorluyo

• Sen göbek için hiçbirşey yapmıyosun ki. Mekik ceksen daha fazla etkisini gorurdun

0|0
    0|0
  • 1-2 ayda göbek erimez. Devam etmelisin en az 6 ay

0|0
    0|0
    • 3ay

O kadar fazla değil ya 6 ay fazla

Yükleniyor...