Adnan Poat ve Feto beraber roportaj verdiğini biliyormuydunuz?

Gs'ye yakınlığım var diyor Feto peki şampiyonluklarda yardımı olmuşmudur. Sonuna kadar izleeyin.
Gs Bjk ile çekişiyor o takımla ilgilenmek yerine nerede.

• Evet olmuşdur. Şampiyonlukda.
    20% (3)38% (3)26% (6)Oy Ver
  • Hayır olmamışdır.
    33% (5)50% (4)39% (9)Oy Ver
  • Gsliyim ama herkes Fetocuymuş nasıl takımmışız biz.
    20% (3)0% (0)13% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    27% (4)12% (1)22% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi bildim bileli gsliyim. Kim cemaatten kim sağcı kim solcu bilmiyorum. Tüm takımla alakası yoktur ya herhalde bir kaç şerfsiz yüzündende takımımı satmam dönek değilim. Bide şu aziz yıldırımın şike ile ilgili kafalarda olan soru isaretlerindende gazı alıp bu fırsatı yakalayıp fenerli şahıslar 'biz atatürkün takımını tutuyoruz sizse hala fetönün' diye gülüp damardan vurmaya çalışmalarınıda anlayamıyorum takımımı değiştireceğimi falan mı düşünüyorlar. Biz taraftarların, fetöyle bağlantısı olmayan diğer takımdakilerin ne suçu var ya. Bir kaç birşey olmuş mudur olmamış mıdır bilemiyorum ama tüm başarılarını herkes biliyor Türkiye'nin en büyük takımı. Yaşattığı gururları bir kenara atıp o pi* ve köpeği hakan şükür gibiler yüzünden silemem. Bizim kanımız sarı kırmızı akıyor böyle haberlerle falan sevinmeyi bırakın artık.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Aziz yıldırım işte bu yüzden galatasaray'a fetö soruşturması yapılmalı diyor ya )

0|0
    0|0
  • inanasım gelmiyor desem

0|0
    0|0
  • Fetonun dua ettiği herkes bir yerlere sahip oldu :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir araştırmacı bir insansın la sen :D bu feto yapmıştır bence destek olmuştur yani

0|0
    0|1
    • 3ay

Ben araştırmayı severim...

• 3ay

evt

• 3ay

Bakalım.

Yükleniyor...