Herkes mi böyle ben mi çok umutsuzum?

Dışarıdan cok guclu gorunen ama aslinda gayet kirilgan kafaya takan yapim var. Bu huyumu ailem bilir sadece. Tahmin etse etse cok yakinima yanasmis olanlar edebilir. Seneye sınava girecegim sonra üniversite allahin izniyle. Ben kafa olarak hep olgun biriydim bunu ben demiyorum çevremdeki herkes soyler. Bu lisedeki abazalar yetmedi bir de universitede mi olacak bunlardan? Carpik iliskiler, surekli bozulan dostluklar, hain insanlar, onden gulup arkadan konuşan insanlar yatıp lalkanlar vs mi olacak? Bunlari dusundukce uzulyorum hevesim kaciyor...

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• bende senin gibiyim ve lise sağolsun insanlara nasıl davranacağımı öğrendim ve maalesef üniversitede bu abazan topluluğu dahada çoğalıyor ve kaçmanın tek yolu nabzına göre şerbet insanlara hak etikleri gibi davran fazlasını vermeden böylece kırılmazsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanırım biraz daha büyümeniz, daha olgunlaşmadığınızın farkına varmanız lazım. O zaman çevrenizi daha iyi anlayacaksınız.

0|0
    0|0
    • Yani belkide cevremin gordugu kadar olgunum. Daha olgunlasmamis olabilirim

• Yani daha yaşınız çok genç. Akranlarınıza göre olgunsunuzdur ama sanırım hayatın size öğreteceği çok şey vardır. Erkekleri daha fazla atnıyacaksınız. Kimbilir belki kadın erkek ilişkileri içinde çok daha farklı düşünmeye başlayacaksınız bir süre sonra.

• bende senin gibiyim.son zamanlarda biraz olsun takmammayı öğrendim.aslında bu ailelerimizin suçu.bize hayatta mücadele etmesini öğretmiyolar.sonra en ufak bir problemde afallıyoruz.sürekli bir şeylerle meşgul ol.kendi kendine kalacak vaktin olmasın.yoksa sürekli bunları düşünüp kafayı yeme noktasına gelirsin.kendine değer ver insanların dediklerine takma.yoksa çok ezilirsin...

0|0
    0|0
  • Sen daha iş hayatını görceksin bak neler dönüyo dallas yeniden çekiliyo

0|0
    0|0
  • link sana gelsin :)

0|0
    0|0
  • üniversitedeki arkadaş çevrenin yüzde 90 ı fos yüzde 10 u sağlam olacak zaten o yüzde 10 uyla zaman geçireceksin hep.takma

0|0
    0|0
  • evde otur sen cıkma. :)

0|0
    0|0
  • üniversite hayatında şimdiye kadar tecrübe ettiğin olumlu örneklerden de olumsuz örneklerden de daha aşırı olanını göreceksin. umarım tecrübe edeceklerin olumlu olur

0|0
    0|0
  • sen derslerinle vizelerinle finallerinle ilgilen... bu tür ilişkileri düşünme henüz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlar senin yaşadığın bu durumları genelde yaşar, bazıları bu dönemi kısa sürede atlatırken bazıları da uzun bir süre içinden çıkamaz. sana tavsiyem, kendine farklı eğlenecek, vakit geçirecek, mutlu edecek şeyler bul. aşırıya kaçmadan yapmadıklarını da yapmayı dene, kafanı dağıtırsın biraz. sonrasında da zaten kendini farklı hissetmeye başlayacaksın.

1|0
    0|0
  • doğmamış çocuğa don biçme qnq. önce gir sınava sonra kazanıp git de öyle dert yakın bunlardan yana.

0|0
    0|0
  • umutlu ol bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...