Rüyamı yorumlar mısınız?

Bu gece bir rüya gördüm.Şimdi bir arkadaşımla oturuyoruz.Akşam vakti bir bahçe gibi yerde çay bahçesine benziyor.ufak tefek bir yer...İki bayan geliyor.Bunlardan biri falcı.El falı bakıyor.Sonra bende öylesine benimkinede bakar mısın ? diyorum ama hiçbir şekilde inancım olmadan... Sonra kadın parmaklarını elimdeki çizgilerde dolaştırıyor ve yakın zamanda elin mikrofon tutacak diyor.(Müzikle uğraşıyorum ve yakın zamanda bir yerde şarkı söyleyeceğim.) Sonra çok tanınacaksın diyor benim tüylerim ürperiyor orda... kadını ve yanındaki kadınıda hayatımda hiç görmedim.Falcı kadın iri eşek gözlü ve gözleri yeşilimsiydi hala aklmda.. ama akla takılıyor işte bir yorum getirirseniz sevinirimm.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalar her önüne gelene yorumlatılmaz sadece iyi niyetine %100 güvendiğin insanlara yorumlatmalısın. birisi kötüye yorarsa o yorduğu şeyin gerçekleşme ihtimali yükselir o yüzden güzel bişey ise güzel bişey kötü bir anlam çıkıyorsa da sadece bir fakire sadaka ver falanca sureyi oku gibi şeyler söylenmesi gerekir o yüzden burası rüya yorumlatma yeri değil diye düşünüyorum o yüzden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mikrofonu dikkatli tutun kulağınıza kaçmasın. Ya da kaçsın hatta orda kalsın, kafanız boş kalmaz en azından bir ağırlık yapar.

0|0
    0|0
  • zombi mod on

rüya ne ya!

0|0
    0|0
  • Hayra yor rüyanı

neye yorarsan o cıkar

0|0
    0|0
  • yatmadan önce ne alıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Rüyada falcı görmek sıkıntıların geçeceğine delalettir. Ancak rüyan ne kadar sahih onuda bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • yedi zayıf inek yedi besili ineği yemiş

0|0
    0|0
  • Uyurken götün açik kalmiş.

0|0
    0|0
  • 3vakte kadar eşşek tepicek seni:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0