Bır sene bırlıkteydık ..en sonun da daha once sevdıgı kızla nısanlandı bnı bıraktı

aradan ıkı ay gecmıs..bnı brıyle gormus .o kısı ewlı aramazda bsey yokk ama gercek dost en kotu gunumde yanımdaydı ..en zor anımda da gercek bır dost..zamanında sevdıgım ınsan benı baska bırı ıcın bırakan ınsan cıkmıs karsıma ıcınde hala bana karsı bseyler var dyo.bnde yok dedım kı ole o kadar kotu seyler yaptıkı bana sevgı dahır hıc bısey kalmadı kı sevgıye ınan bırakmadı..dun cıkmıs bana sen metressın dyo namussuzsun dyo neden byle bsey dyo kendısıne srdugumda susuyo...bnde bu sozlerının uzerıne acıyorum sana gercekten dedım.. oda bn acıncak halde olsam senınle konusmazdım dedı bu da takıldı aklıma

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• O bir salak tartismasiz karakteri oturmamis psikplojisi bozuk bir cocuk... bundan adim gibi eminim. Suda bir gercek sen ne yaptin ne ettin namuslumusun degilmmisin bilemiycem orasini ama sen gerçekten unutamamissin o rahatsizi bu gayet acik belli.burda onu neden sorguluyosun madem unuttun önemsiz , cevap ?

0|0
    0|0
    • unutmadım ..ne onu nede yaptıklarını sadece eskısı gıbı sevmıyorum hepsı bu ...

• onun nıyetı açık , elimin bir balda diğeride pekmezde olsun diyor...''her zaman aynı yemek yenmez ne kadar seversen sev o yemeği insanı sıkar bıktırır değişiklikte lazım '' düşüncesi bu ok ?

• anladım tsk ederım

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne takıyorsun rezil herifi. Hiç konuşmaman yüzüne bakmaman gerekir. Sil kafandan.

0|0
    0|0
  • ne güzel dünya

0|0
    0|0
  • Arkadaşda ciddi kişilik bozukluğu söz konusu bu adam varya senı aldatmıstırda böyle ınsanlardan tıksınıyorum tamam ayrılmış başkasıyla evlenmıs olabılırsın yalnız kalkıpda eskı sevgılıne sana karsı ıcımde hala bıseyler var falan dilan dıkkat et kendıne bu adam senı kullanmayı düşünüyor zinhar uzak dur.

0|0
    0|0
    • tsk ederım gozumde o kadar sefıl kı ancak acırım onun halıne o kadar

• suc sende güzelim. Erkek kıskanctır kıskanır.Sen onun için diger erkek arkadaşlarınla arana mesafe koymazsan suclu sensın.

0|0
    0|0
    • sevmemıs onca zaman bosa oyalamıs..kı bn onunlayken kımseye donup bakmadım bee..o kadar sevdım kı kıymet bılmedı .o arkadasım onun bana yaptıklarından sonra zor zamanlarımda yanımda oldu ..

• şunu bilirim gideni asla affetme :)

• afetmek erdemlıktır. en guzelı karsısındakının gderken bıraktıgıyla ..dondugunde buldugu kısının aynı olmadıgını gostermek

• bence evlendikten sonra,kaçamak yapabilmek için seni kafalamaya çalışıyor.bir kalpte iki kadın olmaz.olmamalıda..bence uzak dur gitsin..yüz verme sakın..

0|0
    0|0
  • nımıssıza bak helede soru nerde:D

1|1
    0|0
  • Biz erkeklere güvende olmuyor hani..

0|1
    0|0
  • acınacak halde farkında bile değil zoruna gitmiş çocuğun nekadar susarsan o kadar için içini yedirtirsin sen seni biliosan varsın ne derse desin çokda takılma

0|0
    0|0

• senin yaşamın artık onu ilgilendirmez. istediğin gibi yaşamak senin hakkın

sadece var ise çocuk için görüşmeli ve başka konular hakkında fikir alış verişi dahi yapılmamalı bence

0|0
    0|0
  • Senin artık bu ikilemlerden çıkıp gerçek bir aşka yelken açma zamanın gelmiş. Bazen herşeyi geride bırakmak ve birdaha adını dahi etmemek tek çıkar yoldur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana bunu yaşatacak kadar vicdansız olan birinin üç beş kelimesine mi takılıyorsun ? Sen kendini biliyorsan kendine güveniyorsan evli olan o kişiyle dostluğunuz bir saygı çerçevesindeyse kafana takacağın hiçbir şey yok.. O sevmediği biriyle evlenmenin acısıyla kavrulsun bırak acı çeksin..

0|0
    0|0
    • sana neler yaptıgınız anlatsam otrur aglarsın ... bn evlı bır ınsanla beraber olucak kadar alcak bı ınsan deılm canım..

• Anlatma o zaman kötü insanları tanımak istemiyorum :/ Sen de muhattap bile olma bence..Değilsen işte kafana takma diyorum zaten öylesin demedim :/

Yükleniyor...