Yurt dışında Türkiye deyince söylenenler arasında futbolla alakalı şeyler kaçıncı sırada geliyor?

Dünkü sorumda bir arkadaş Futbolla kimsenin ilgilendiği yok dünya kupası bile düzenlesen müziği sinemayı geçemez dedi ayrıca yurt dışında kimse Fenerbahçeyi Galatasarayı tanımıyormuş bende merak ettim sorayım dedim sizcede böyle mi ?

1|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Malesef takımlarımızı çok fazla tanımıyorlar ama birkaç sporcumuzdan haberdarlar. örneğin Emre Belözoğlu, Newcastle United da oynadığı dönemde İngiltere halkı tarafından çok sevilmiş. Özellikle kızlar İlhan Mansız için ölüp bitiyor, bir de sizin kaleciniz vardı diye sormuşlardı, sanırım Volkan Demirel den bahsediyorlardı :D

0|0
    0|0
  • Bizim ülke futboluyla Almanya - İspanya- İngiltere futbolunu kıyaslamak yanlış olur şuan ama herşey bianda olmaz .. Almanlar neden bu kadar iyi neden CL Finalini iki alman takımı oynuyo futbolları müthiş alt yapıya ve disipline çok önem veriyolar.. İnşallah bizim takımlarımızda bu düzeye gelicek..

Yani kısaca Yurt Dışında Türkiye denince akla Atatürk <3 Galatasaray - İstanbul - Şiş Kebap geliyo :)

0|0
    1|0
  • bilmem öyle diyosan öyledir :)

0|0
    0|0
  • ruhii ne olusun geeeellllll seni çok seviyomm yapmaaaa yiiiiiiiiiittttttttteeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :))

0|0
    0|0
  • tamam çok tanınmıyoruz,ama yine de tanıyanlar az değil abartmasınlar.

0|0
    0|0
  • Futbola ilgi var yurtdışında ama Türkiye daha önde maç konularında.

0|0
    0|0
  • bence ilk aklagelen futbol değil o kesinde geliyosa eğer galatsaray olbilir ve törkiş kebab

0|0
    0|0
  • Evet öyle. Türkiye sorunca ilk İstanbul,Erdoğan,yemekleri,dizileri vs.gibi cevaplar aldım.

0|0
    0|0
    • ozaman bu kadar masrafı neden yapıyoruz yabancıya verilen paraları toplayalım dizi yapalım daha çok tanınırız:DD

Erkekler Ne Diyor 8

• Maradonaya sormuşlar : Fenerbahçe'yi biliyor musunuz ?

Maradona : Galatasaray'da mı oynuyor demiş. ( Eksi verme hemen ) (:

5|2
    1|1
  • Türkiyede futbol denilince akıllarına tribün vahşeti geliyordur

0|0
    0|0
  • Yurt dışı derken ? mesela somalide futbol sevilmez, insanlar açlıktan ölüyor can derdindeler, örneğin çinde futbol sevilmez, adamların dünyada bir başarısı yok, amerikada sevilmez örneğin futboldan soğutuldular, avrupadan bahsediyorsan ya da birezilyadan veya japonyadan buralarda ve daha bir çok yerde futbol sevilir. Takip edenleri Beşiktaşıda Galatasarayı da Fenerbahçeyide bilir.

0|0
    0|0
  • Yurt dışında en çok tanılan futbol klubü Galatasaraydır

0|1
    0|0
  • chatroulette sitesinde arkadaşla takılırken bir almana denk geldik. elimdeki fenerbahçe çakmağı ile sigarayı yakarken armayı gördü fenerbahçe demeye başladı kadroyu bile saydığına şahit oldum. adam nazi yanlısı çıkınca sohbeti bitirmek durumunda kaldık.

bildiğin feneride gs yide dolayısıyla türkiyeyi futbolla tanıyorlar

0|0
    0|0
  • banane ya milli takım ne halde isterslerse ilk futbol konuşsunlar beni ligilendirmez

0|0
    0|0
  • dünya basını takip ediyor bizdeki futbolu sen ne diyosun kardeşimm :Pp

0|0
    0|0
  • Futbol dünyanın en çok ilgi çeken dalı gerek spor da gerekse diğer sosyal alanlarda ancak bizim takımları dünyanın büyüklerinin iplemediği acı bir gerçek

0|0
    0|0
    • Ozaman yıllardır gslıların söylediği avrupada uefadan sonra taraftarlarımız arttı sözleri gerçek değil mi?

• işte bu yazdıklarımdan dolayı dünyanın bizi iplemediği acı bir gerçek

• yok canım bir dünya kupası bide bir kulübümüzün cl si 360 derece döndürür :)

Yükleniyor...