Aynı şeyleri benim kızıma da yaparlar mı diye düşünen oldu mu?

şimdi kızlarla gününü gün eden erkekler 1 gün çıkıp ertesi gün bir başkasını bulan kızlarla oynayıp erkek arkadaşlarına kasıla kasıla yaşadıklarını anlatan erkeklerin acaba benimde ilerde kızım olur mu benim kızımada aynı şeyleri yaaparlar mı die düşünen oldu mu eeee hayat bu etme bulma dünyasıı...

Güncellemeler:
?*
..

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığım bir şeyi anlatmak isterim...

Fabrikada çalışırken sabahları çay içme alanında işçiler gelen geçen bayan çalışanları seyrederdi. Bayanlardan içlerinde evli olanlar hatta çocukları olanlar bile vardı..

Vay şunun *** de sağlammış felan gibi konuşurlardı.

Senin kızınınkinden güzel olmasın derdim ben de...

Hiddetlenirlerdi... Ağır gelirdi o laf nedense...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bak dostum güzel söylemişsin ama olaya biraz sosyo kalıtımsal açıdan bak bence türk toplumu ataerkil düşünce yapısı ve feodal bir yapıda hayatını idame ettirdiğimiz için toplum bireyi yönlendirmelerle besler nedir bu yönlendirmeler ilk başta ele almamız gereken tabular vardır ve namus kavramı kadının namus kavramı olarak görülmesi ona olan baskıyı arttırır durum böyle olunca etki-tepki prensibi gereği bayanlar erkeklere karşı çok uzak nesnler haline gelirler ve bu sebepten dolayı erkek kadını ulaşılmaz olarak benimser ve ulaşamamanın verdiği eziklik psikolojisi ile olmayan cinsel hayatını var gibi göstermeye çalışan bir yalan makinası olur bilmem anlatabildimmi.

0|0
    0|0
  • Benım kızım bole bı nıckle bı sıteye uye olsa 2 kamyon dayak yerdı

3|0
    0|0
  • Ohooo.. Öyle düşünerek yaşanmaz ki..

Bu mantıkla düşünecek olursan..

Benim kızım.. Benim yetiştirme tarzıma göre büyür.. Benim başka kızlarla yaşadıklarıma göre değil. Ayrıca Diyelim ki... İleride benim de kızım olur.. Benim kızıma da böyle yaparlar.. Diye düşünsek.. Oğlum olsun ozaman diyenlerin sayısı daha çok çıkar. Bu resmen ayrımcılıktır.

Kızlar olarak düşünüyormusunuz siz mesela? Benim oğlum olsa. it gibi bir kızın peşinde koşsa koşsa koşsa.. sonra da kız onun g.tüne tekmeyi basıp yollasa diye. Bunu yaşayan erkekler de var.. Ama hiç bir erkek böyle serzenişte bulunmuyor.

Neyse. Konuyu dağıtmadan Yapılan yanlışı illa "Senin de kızın olacak. Seninde bacın var. Senin de karın var" demeden.. Direk yanlıştır bu. Yapmayın. Diyin daha samimi olur.

0|0
    0|0
  • Erkeklere bunu sormadan evvel sorman gereken aslında: her gün birinin altına yatan anal oral yutma grup yapan kızlar acaba yarın öbürgün evlendiğimde kızımın yüzüne nasıl bakıcam ona nasıl annelik yapıcam nasıl örnek alıcam diye düşünmüş müdür?

1|0
    0|0
  • genelde o tiplerin zaten güzel kızları olur :)

1|0
    0|0
  • onu düşünen zaten yapmaz ben senin dediğini ilaveten erkeklerde en çok her boku yeyipte evleneceği zaman eline erkek eli değmemiş kız arayanlara gıcık oluyorum sonra buluyolar birini tamam bu diyolar bunu diyende genelde tam motora denk geliyo haberleri olmuyo bunada sevinyorum :)

1|0
    0|0
    • He ya dogu dedin. Bide boyle ev kizi alayim eve tikiyim ben capkinligima devam edeyim diyenler var. Evlenmicm ben ya :D

• erkek değil mi hepsini yakacan:DDDDDD

0|0
    0|0
  • Benim kuzen anlattığın tarzda birisiydi sürekli uyarırdım yapma etme vs..Şimdi 3 kızı var :))

1|0
    0|0
  • bu nicke de soru çok yakışmış..

1|0
    1|0
  • kızlar mağdur rolü oynamaktan vazgeçsin. allah akır fikir vermiş hayatınıza alacağınız insanı iyi seçin

1|1
    0|0
  • Ben hep oyle düşünerek öyle şeyler yapmıyorum işte... O yüzden ben MUAF ım ;)

0|0
    0|0
  • Bu başlığı şikayet ederim. Gereksiz güncelleyip durma lütfen.

0|1
    0|0
  • bunu yapan kaç erkek tanıdın ki

0|1
    0|0
  • öyleleri genelde evlenmeyi düşünmüyor :)

0|0
    0|0
  • kızımız olsunda sonra düşünürüz o meseleyi:Pp

0|0
    1|0
  • dışarda o kadar güzel bir hava var ki saatlerce bilgisayar başında oturası geliyor insanın

0|0
    0|0
  • Hayatı öğrenme yolunda bir basamak sadece... Her zaman herkez için geçerlidir.

0|0
    0|0
  • sen şimdi bukadar güncelledin ya kesin başına gelir

0|0
    0|0
  • sen iyi misin, ne içtin? senin böyle burda olmanın nedeni ailen mi?

0|0
    0|0
  • hayat bu hacı olurmu olur

0|0
    0|0
  • men dakka dukka...

0|0
    0|0
  • genelde yarım erkek denir çogu palavracıdır

0|0
    0|0
  • oho öyle çok kızda erkekte dillerim senin olursa kızın öyle olmaz:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden o halde adamın kişiliğini bile bile çıkıyolla bu kızlar?

adam kişiliğini her türlü belli eder anlayabilmek önemli olan ve hata yapmamak.

1|0
    0|0
  • Günümüzde çok karaktersiz insanlar var.. kişiliği oturmamıs.. anlatmak zor.. uzak durucaksın sadece .. bunları gördüğünde tek yapman gereken sey .. ilerde çocuklarını iyi bir sekilde yetiştirebilmek..

1|0
    0|0
Yükleniyor...