Tiote ve Diarra Gelirse Galatasarayın Orta Sahası Nasıl Olur?

Tiote geldi gibi bide Diarra gelip Selçuk giderse takimi düşünemiyorum. Baksanıza
Tiote, Diarra, Josue, Tolga, Sneijder gibi orta saha kimde var

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Mükemmel olur. Özellikle Diarra'yı çok istiyorum takıma.
    Diarra ve Tiote gelsin, Selçuk ve Donk gitsin, takım harika olur

1|3
    0|4
    • 3ay

Aynen öyle transferlerden sonra ligin en iyi kadrosu Galatasarayda olur. Tiote ve Diarra yan yana oynarlarsa orta saha geçilmez. Böylece Sneijder enerjisini sadece kaleci avlamakla harcar kanatlarda Bruma Podolski of of böyle kadro yok

• 3ay

Aynen öyle.
      Ayrıca biz şu an bile ligdeki en kaliteli kadroyuz

En İyi Erkek Görüşü

• valla diarra gelsin artık yanına tiote mi olur nigel de jong mu olur kim gelirse gelsin ama de jong ve diarra fena olur tiote iyi değil diyorlar ama hayırlısı dediğim gibi diarra gelsin de kimi koy yanına oynar oynatır valla

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen Tiotede süper oyuncu Tiote Diarra yan yana harika olur

• 3ay

Diarra ya da De Jong daha iyi oyuncu ama bence Diarra olur

• 3ay

aynen ama riekerink selçuk u beğenmiyor kadro derinliği de yaratmak istiyormuş özellikle ön libero için 2 kişi düşünüyor bence o iki isim diarra ve de jong

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• diaarra gelmicek diğeri istanbula geldi anlasma olcak mı bakalım. ben ümitliyim takımdan . sistem oturtsalar her maç 3 gol atarlar en az

1|0
    0|0
  • Selçuk takımın şu an içine ediyor. Tolga ileriye dönük oynarken Selçuk takımı sürekli geriye oynatıyor. Jor Selçuğu yedeğe çekerse Tiote-Tolga ikilisi ile çok mükemmel olabilir. Tabi kişisel görüşüm.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tolgada çok iyi ama Tiote ve Diarra gelirse takimda sorun kalmaz

• Ben pek beğenmiyorım orta sahayı 😕

0|0
    0|0
  • Selçuk gitmez ve 3 büyüklerdeki en kötü orta saha. Ayrıca tiote geldi diarrayı unutun

0|1
    2|2
    • 3ay

Tiote Tolga orta sahasi bile yeter Şampiyon olmak için

• 3ay

Tiote bile yok

• 3ay

De Jong var daha iyi ondan

• Beşincilik için yeterli orta saha olur

0|2
    2|4
Yükleniyor...