Alper Potuk'un Galatasrayla anlaşmasının ardından Fenerbahçe'ye gitmesi sizce etik bir davranış mı?

Alper potukun Galatasrayla anlaşmasının ardından fenerbahçeye gitmesi sizce etik bir davranış mı? Bu olay olunca aklıma mehmet topuz vakası geldi :D

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle karakterdeki insanlara hersey etiktir tamam iyi topcu futbolunu ve kendisini severdin bugune kadar cunku kisilik olarak yanlis hareketler yapti eee ne oldu imparator melo sneijder drigba burak selcuk inan hamit gibi insanlarla calisip kendini gelistirmek yerine statlarinda 90 dakka anasina bacisina soven taraftarlari ve selcuk sahin aykut gibi adamlarla calisip karaktersizligini gelistirmeyi secti tabiki herkesin fikri herkesin gorusu farkli istedigi takima gider ama insan karakterli olmali bence herseyden once zaten galatasaraya karakterli adamlar lazim bizim forma ona iki beden buyuk gelirmis bunu anladim umarim basarili olir ne diyim

1|1
    0|0
    • emre abisiyle oynasın o.

• Aynen oyle o takima yakisti ben iyi bilirdim ama ne oldugunu anladim iyiki gelmemis bize emre volkan alper gibi adamlar gerek iyor bize fenev bana 20 bin teklif ederken ben 8 bine galatasaraya imza atmanin mutlulugunu yasiyordum diyen metinler parayi secsem feneve giderdim diyen selcuk ve hamitler galatasaraya gelmek icin futbolu birakmayi goze alip cebinden para veren amrabatlar zamaninda zordayken para almayip yabancilara maaslari cebinden veren hakanlar arifler lazim

Kızlar Ne Diyor 5

• Fenere yakisan bir davranış olmus iyi ki gitmis

0|2
    0|0
  • Değil tabi.ama artık konuyu kapatalım mı

1|1
    0|0
  • etiğin anlamını bilmiyorum,ama alper potuk iyi bir şey yapmadı gidiceksen de galatasaraya ne diye evet deyip taraftarı heyecanlandırıyorsun ki be adam!

0|0
    0|0
  • Etik veya değil zerre ilgilenmiyorum..

Alper'i Galatasaray'ımda görmeyi çok istiyodum ama bu durum bizim için daha hayırlı oldu..

İnşallah daha iyi oyuncular alınıcak takımımıza..

0|0
    1|0
  • Alperin röportajini izledim ağladı ağlayacak izlemeyenler izlesin lutfen :)

Cok mutli gerçekten fenere imza attigi icin ahahahh:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Galatasaray Kurumsal bir takımdır. Kimseye öyle çok fazla takdığı yoktur ama Fenerbahçe tamamen Galatasaray üzerine oynayan bir takım. Galatasaray'ı nasıl küçük gösterebilirim derdindeler. Ondandır ki Galatasaraylılar her zaman kupalara sevinir; Fenerliler Galatasarayı yenmelerine, küçük düşürme çabalarına. Sırf şu Alper'i aldılar diye nerdeyse sokağa çıkıp kutlama yapacaklar. Hatırlayın Topuz transferini. Beşiktaş forması filan giydi adam sonra çatt Fenerbahçe'de. Bir başkan oyuncuya onlarca milletin içinde imza attırıyor. Neden. Galatasaray'ın elinden aldılar millete reklam yapmak için. İşin özüne bakarsan asıl küçüklük,eziklik,kaybetmek budur. Alper transferinde GS daha az teklif vermiştir doğrudur. Çünkü adamın fiyatı odur fazlası değil ama sırf GS'yi küçük düşüreyim diye hem para hemde oyuncu sayısını fazla verdiler. Sonuç itibari ile Halil denen i*ne paraya tamah edip verdiği sözü yedi. Fenerbahçe ile anlaştılar.

Galatasaray istese Fenerbahçe'nin vereceği paranın fazlasını veremez miydi. 2 sene şampiyonluk gelirlerini almış takım üste birde Şampiyonlar ligi çeyrek finali. Verirdi ama o oyuncuya değer miydi. Vizyon farkıdır bu. O parayı gider yurtdışından ordan burdan daha iyisine harcar. İşte bu yüzden iyi ki Galatasaraylıyım diyorum. Sanıyorlar ki Alper'e çok bozulduk. La Alper kim. Daha önce Topuz'u da gördük. Guiza'yı da. Krasic'i de. Kuyt'ı da gördük. Önemli olan 100 yıllık klüplerin böylesine ucuz hareketlerde bulunması. Bu Fenerbahçe'nin yaptığı ilk ayıp değil. Yapmayada devam edecekler. Çünkü tek yapabilecekleri bu. Başarısızlığın ardından rakibi küçük düşürmeye çalışıp bundan nem almak.

Bi yerde ben buna sazan avı diyorum. Çünkü Alper transferinden sonra şöyle bir bakıyorum Aziz, Aykut filan konuşulmuyor. Eee kurnaz adam Aziz.Öyle koyun taraftara böyle başkan yakışır...

0|1
    0|0
  • ultrAslan Başkanı'ndan, Alper Potuk yorumu:

Veysel Giley: "Fenerbahçe taraftarlarının 90 dakika boyunca kendisine ettiği ağır küfürlere rağmen o formayı giyebiliyorsa, Galatasaray formasına ona bol gelir.."

1|3
    0|0
  • Adama zorla Fener forması giydirdiler Alper´e baskı yaptıkları ortada Fenerde başarılı olamaz hem Fenerbahçeyede teşekkür ediyorum bizim yerimize kendileri kazık yediler

0|1
    0|0
    • Arkadaşım ne kadar baskı yapsanda oyuncu adam gibi oyuncuysa takımada rest çeker başkanınada. bkz: Ambrabat adam profesyonel futbolu bırakıyodu.

• Afadersiniz ama sanırım şaka yapıyorsunuz Galatasaray'a geleceğim ben artık Galatasaraylıyım dedi ve bir yemek para onu değiştirdi işte bu yüzden HALKIN TAKIMIYIZ.

0|1
    0|0
    • Ki aynı alper potuk geçen sene imzaya gittiğinde ana avrat küfür yemiştir o takımdan.Demekki tatlı gelmiş küfürler.

• Aynen öyle çok haklısınız ben Galatasaraylıyım diye basına söyleniyordu menejerine bırakın Galatasaraya gideyim diye söyleniyordu gördük.

• Aziz yıldırım işte böle elimizden oyuncu alarak sözde taraftarının gözünde galatasarayı yenmiş gibi gözükücek.

• Aziz'in kirli paraları hala bitmemiş anlaşılan. Bastıkça alıyor. Alper Potuk'ta harbiden dansözmüş. Parayı gördüğü yere gitti. iyi ki de gitti, böyle karaktersiz bir futbolcu yakışmazdı bize.

0|1
    0|0
  • gittiği takıma göre etik ama bence degil

0|1
    0|0
  • En az ali turan ,amrabat kadar etik

1|0
    1|2
  • iki başkanda şike sürecinde yargılanmış etiklik beklenirmi

insan gururu için yaşamalı söz verildiyse bitmiştir

maddiyat düşünülmemeli

topuz dan ne kadar fayda gördülerse bundanda o kadar görürler

0|1
    0|0
  • Etik davranışı önce galatasaray trabzonspora yapsın. Bir futbolcuyu bin kişi ister bir kişi alır. ayrıca alper fenerbahçeyi istemese kimse onu fenerbahçeye veremez.

0|0
    0|1
  • etik bir davranışmı derken hayat profesyonel oldu artık o zaman oyuncular altyapıdan çıktığı takımda futbolu bırakana kadar kalsın niye gitsinki o takıma hainlik ypaıyo

0|0
    0|0
  • Fenernden Alpere 6 mılyon Euro artı Bıenvenue 4 mılyon Euro artı Orhan Şam 2.300 mılyon Euro oldu toplam 12.300 milyon euro ama alperin piyasa değerı bence 3 mılyon Euro.

Ve Galatasarayda o bolgede oynayacak Ceyhun, Yekta, Selçuk ve Melo var.

0|0
    0|0
  • Alper Potuk'un Fenerbahçe kariyeri; 0 Maç. 0 Asist 0 penaltı 0 Gol 1 Türkiye Kupası.

İç ses = Adam hakkaten hızlı..

0|0
    0|0
  • galatasaraylıların içine 2 gündür fena oturmuş yılın çalımı alper :D:D:D: anlıyorum sizi çok kötü bişi gerçekten şampiyonluk kursagınızda kaldı :DD hee bu arada artık sol bekte hakanı,stoperde gökhanı oynatırsınız :DDD.

1|0
    0|1
    • Bekiri oynatan takımının taraftarısınız değil mi? yanılmıyosam yani. Şampiyonluk kursağımızda kaldı :D :D işte buna gülünür. Alper çok çok çok çok iyi bir oyuncumu değil.Yani bana göre bize gelseydi kimi kesicekti oyuından terim çok ediyodum. Anlamıyosunuz bize koyan karaktersizlik,açıklama yapıp ilgilenmiyoruz deyip mal alırcasına parayı verip nispet olsun diye taraftarı susturmak amacıyla başka bir gaye gütmeden oyuncu satın almak.Alperin karakterini konuşmaya gerek yok...

• Şampiyonluk neden kursağımızda kalsınmış, ne alaka şimdi Alper Potuk'la? 10 puan farkla babalar gibi aldık elinizden şampiyonluğu.

• chedju gelir sıkıntı yok :D

• mesela galatasarayın burak yılmaz ve selçuk inanı kadrosuna katmasından daha etik olduğu kesin.

0|0
    1|3
    • Neresi etik değil Burak'ın sözleşmesinde 5 M'ye serbest kalır maddesi var adamlar 6 M teklif eden Galatasaraya vermemek için Rusya'ya yolladılar olmayınca parasını verip biz aldık. Selçuk'un sözleşmesi bitmiş hem Fener hem Galatasaray pazarlığa girmiş 5 yıllık imzayı bize atmış Fatih faktöründen dolayı olduğunu kendisi dedi. Neresi etik değil bunların. Fenerbahçe gibi Galatasaray'ın anlaştığı oyuncuya ilgilenmiyoruz demesine rağmen dadanmadı.

• sadece bu soruyu sormak için açılmış bir hesap gibisin

0|0
    0|0
  • Galatasaray, Alper Potuk' un Fenerbahçeyle 5 yıllık sözleşme imzaladığını borsaya bildirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...