Sizce Türkiye 2018 Dünya Kupası eleme grubundan çıkar mı?

Sizce Türkiye 2018 Dünya Kupası eleme grubundan çıkar mı?Gruptaki ilk maçımız 05.09.16 Pazartesi Hırvatistan deplasmanı olacak. Bu gruptan çıkarmıyız. Bize ciddi sorun yaratacak ülkeler hangileri olur. Görüşleriniz neler?

• Çıkar
    54% (14)40% (21)45% (35)Oy Ver
  • Çıkamaz
    35% (9)48% (25)44% (34)Oy Ver
  • Kararsızım
    11% (3)12% (6)11% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay millet olarak her şeyde ikiye bölündügümüz gibi bundada ikiye blüneceğiz bence :D % 50 / 50 olur bence

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• 3. lüğe oynarız

0|1
    0|0
    • 3ay

sanırım öyle bende senle yaklaşık aynı şeyleri düşünüyorum

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi 4. giderse çıkabilir bir ihtimal

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 17

• Türkiye de futbol bitti kardeşim ne sistem kaldı nede seyir zevki ülkede insanların futbola aşkı milli duyguları bitti herkes stadın yolunu unuttu ülkede tv den maç izleymyruz s. lig ve tff 1. lig yayınları yok ortalık karışık futbolcular sönük stadlar boş büyütülmüş İstanbul takımları sözde hepsnn 10 milyon taraftarı var ama bir 40-50 binlik stadları dolduramyck rezillkte o yüzden ülke futbolu sadece gsfbbjk üzerinde olduğu müddetçe futbol bizim için bitmiştir. Yasaşın Anadolusuna sahip çıkan gerçek taraftarlara.

0|1
    0|0
    • 3ay

kesinlikle çok doğru bir tesbit

• Malesef diyorum çıkması çok zor.
    Böyle süper bir kadro için Fatih terim çok zayıf kalır. Hem takımda uyum yok. Oyuncular stillerini bilmiyorlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

euro 2016 dan sonra hüsran yaşadık terimle zor ama yinede fatih terim ile ısrar ediliyor

• 3ay

Malesef öyle arkadaşım :(
      Adam kitaplarda bile alay konusu oldu. Milanda iken taktik verirken saçmalamış. Bahsettiğim konuyu araştırabilirsin.
      Başkası olsa daha iyi birisi olsa daha iyi olacak. Fatih Terim İyi oluncu alırım iş bitirici adam oynatırım gol bulurum maçı alırım taktiğinde. UEFA kupasını alan HAGİ dir ve o kadrodur.
      Ben fenerbahçeliyim.

• 3ay

taktik falan konusunda zayıf biliyorum o konuyu

• çıkamaz

0|1
    0|0
  • Bir ihtimal 2. liği zorlar.

0|1
    0|0
  • Çıkar

0|1
    0|0
  • çıkar sanırım ilk maçın hırvatlarla yapmak başlangıç açısından kötü aslında, finlandiya, izlanda, ukranya da sıkıntı aslında

0|1
    0|0
    • 3ay

seninde aklın karışık belki :D

• 3ay

öyle gerçekten çıkar ile yola çıktım vardığım son nokta kararsızılık oldu

• 3ay

bende net değilim işin açıkcası rakipler geride bırakılmayacak rakipler değil ama tamamdır bu iş olurda diyemiyorum

• Hertürlü

0|1
    0|0
    • 3ay

kolay diyorsun yani

• 3ay

. :D

• pek çıkalım kafasında oynamıyorlar bu aralar. d

0|1
    0|0
  • Bu kafayla zor çıkar

0|1
    0|0
    • 3ay

bende öyle düşünüyorum halbuki zorda grup değil dişimize gre ama öyle işte

• 3ay

Bizim mentalitemize göre zor bir grup, karşı tarafta yer alan takımlara bakıyorum, her biri yetenekli olmasa dahi disiplinli, takım savunmasını iyi yapan takımlar, şurada Finlandiya bile bizi zorlar, Hırvatistan, Ukrayna ve İzlanda zaten bizi zorlayacak. Bir teknik direktörün enteresan egosu yüzünden hüsran yaşayacağımızı düşünüyorum

• 3ay

yani katılıyorum dediklerine doğru şeyler söylüyorsun

• bence çıkarız inşallah

0|1
    0|0
    • 3ay

inşallah ama ümitli değilim gerçi bu rakipler çok üst düzelde değil aşılabilir rakipler ama bilmiyorum işte

• 3ay

hırvatistan zorlu izlanda ile oynamıştık zar zor kazandık valla euro 2016 da çok iyi işler yaptılar diğer ülkeler hakkında bilgim yok ama çıkarız bence

• 3 oluruz gıbı duruyor

0|1
    0|0
    • 3ay

o yetmiyor sanırım çıkmak için belkide yetiyordur bak bunu bilerek yazmadım işte

• zor çıkar gibi

0|1
    0|0
    • 3ay

zor grup değil ama banada öylegeliyor

• Zor ama inşallah çıkarız.

0|1
    0|0
  • bu oynayışla uzaya bile çıkar

0|1
    0|0
    • 3ay

o derece diyorsun o kadara gerek yok aslında gruptan çıkması kafiydi aslında

• İnşallah temennimiz çıkması

0|1
    0|0
    • 3ay

kimin değil ki ama zor görüyorum malesef

• Çıkamaz

0|1
    0|0
  • ilk 2 ye girerse çıkar

0|1
    0|0
    • 3ay